Osztályok 2017-2018

9. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Lepp Krisztina


  • 1. Balla Dominik Mihály
  • 2. Csizek Kornél
  • 3. Hidegföldi Zsombor Bendegúz
  • 4. Holecz János
  • 5. Juhász Szabolcs
  • 6. Lassán Márk István
  • 7. Márton Dávid Norbert
  • 8. Molnár László
  • 9. Nagy Ádám Bendegúz
  • 10. Nótin János Márk
  • 11. Pataki Sándor Károly
  • 12. Sifrik Péter Ferenc
  • 13. Sipos Benjámin Godó
  • 14. Szabó Gábor
  • 15. Szakács János Zoltán
  • 16. Sztojka Richárd Mózes
  • 17. Zámbó Márk
  • 18. Zimán Erik Ferenc
9. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Dobosné Varsányi Anita


  • 1. Balla Erika
  • 2. Balog Gusztáv
  • 3. Bene Anita
  • 4. Csordás Ferenc Adrián
  • 5. Farkas Vivien Brigitta
  • 6. Galyas Gergő Béla
  • 7. Gáspár Barbara
  • 8. Horváth Amanda
  • 9. Horváth Vanessza Brigitta
  • 10. Jakab Melissza
  • 11. Jakab Szimonetta
  • 12. Kancsár Réka
  • 13. Litóczki Alexandra
  • 14. Lőrintz Zsuzsanna Katalin
  • 15. Petyovszki Virág
  • 16. Piróth Zsanett
  • 17. Rostás Kármen
  • 18. Sós Alexandra
  • 19. Sztojka Brigitta Krisztina
  • 20. Tiszai Győző
  • 21. Tóth Szabina
  • 22. Uhrin Orsolya
9. c
  • osztályfőnök: Juhász László


  • Festő
  • 1. Álich Bendegúz
  • 2. Bodócs Róbert László
  • 3. Csaplár Sándor István
  • 4. Fodor Krisztián
  • 5. Kiss Benjámin
  • 6. Kiss Erik
  • 7. Kovács Patrik
  • 8. Kürti Gergely
  • 9. Orosz József
  • 10. Szitás Marcell Valter
  • 11. Sztojka Mihály Adrián
  • 12. Tóth Attila Sándor
  • 13. Tóth Dániel
  • 14. Ujvári Péter


  • Hegesztő
  • 1. Balla Szabolcs Dávid
  • 2. Kiss Richárd
  • 3. Molnár Károly Dávid
  • 4. Papp László
  • 5. Piller János
  • 6. Pődör Erik József
  • 7. Szomor Bence
  • 8. Tóth Roland
  • 9. Varga Máté Szabolcs
9. K
  • osztályfőnök: Szabados Rita


  • 1. Álich Bernadett
  • 2. Antal Imre
  • 3. Bohácsi Petra Vivien
  • 4. Csiszárik Kitti
  • 5. Darázs Máté Lajos
  • 6. Földi Virág
  • 7. Gruber Gabriella
  • 8. Hackspacher Viktória
  • 9. Halász Gréta
  • 10. Horváth Rita
  • 11. Jakab Patrícia
  • 12. Kányási Norbert
  • 13. Kovács Evelin
  • 14. Lendvai Boglárka
  • 15. Márton Alberta Izabell
  • 16. Melczer Zsófia
  • 17. Mezei Viktória
  • 18. Molnár Márk
  • 19. Mózes Bettina
  • 20. Nagy Nikolett
  • 21. Orsós Szimonetta
  • 22. Ottó Fanni
  • 23. Őrsi Anett
  • 24. Szabados Bettina
  • 25. Szabó Mónika
  • 26. Szabó Petra
  • 27. Tamási Lili Veronika
  • 28. Turi Bíborka
  • 29. Vank Viktória
  • 30. Veszely Réka
9. V
  • osztályfőnök: Kovács Anna


  • Építészet
  • 1. Horváth Tibor Gergő
  • 2. Kanizsai László
  • 3. Kenesei Mátyás
  • 4. Marics Benjámin
  • 5. Mészáros Bence
  • 6. Osztovics Péter Adrián
  • 7. Selmeczi Boglárka
  • 8. Száger Endre
  • 9. Varga Kende
  • 10. Végh Marcell Zoltán


  • Informatika
  • 1. Csókó Nataniel István
  • 2. Érsek Gyula László
  • 3. Hallai Krisztofer
  • 4. Horák Balázs
  • 5. Ispán Bence
  • 6. Knapik Máté István
  • 7. Körmendi Norbert
  • 8. Lengyel Ákos
  • 9. Nemeskó Szabolcs
  • 10. Németh Kristóf István
  • 11. Pál Gergő
  • 12. Povenszki Ákos
  • 13. Straub Martin
  • 14. Vadas Evelin Bernadett
  • 15. Vásárhelyi Márkó
  • 16. Veszelovszki Vanessza Réka
  • 17. Wudi Antal
10. a
  • Asztalos
  • osztályfőnök: Samuné Ulakity Ildikó


  • 1. Bognár Dominik Szabolcs
  • 2. Buriska Márton
  • 3. Csordás Márkó
  • 4. Döcsakovszky Péter Róbert
  • 5. Farkas Gábor
  • 6. Fülöp László Levente
  • 7. Gébele Krisztián Dénes
  • 8. Horváth Achilles Attila
  • 9. Kámán Miklós Dániel
  • 10. Kollár Gábor
  • 11. Peterman Márk Balázs
  • 12. Somogyi Levente
  • 13. Szabó Máté János
  • 14. Tarsoly Zsolt
  • 15. Torhosi István
  • 16. Turányi Sándor Árpád
  • 17. Udvari Dániel László
  • 18. Unicsovics László Máté
  • 19. Vörös Tamás
10. b
  • Eladó
  • osztályfőnök: Kaszainé Bárány Bernadett


  • 1. Bús Viktória Stella
  • 2. Csigi Adrienn
  • 3. Dorogi Viktor József
  • 4. Farkas Anita
  • 5. Farkas Letícia Lizett
  • 6. Fehér Viktória
  • 7. Horváth Barbara Diána
  • 8. Kiss Enikő
  • 9. Kollár Fanni
  • 10. Lengvárszky Norbert
  • 11. Rupa Krisztina Ramóna
10. c
  • osztályfőnök: Varsányi Antal


  • Festő
  • 1. Fekete Richárd
  • 2. Földi László Ádám
  • 3. Gombor Gyula
  • 4. Huszár Attila Tamás
  • 5. Jakab Csaba István
  • 6. Kincses Tamás
  • 7. Kiss Sándor Ákos
  • 8. Kovács Gyula
  • 9. Lőrincz Ádám
  • 10. Szikora Balázs


  • Hegesztő
  • 1. Batta István
  • 2. Budai Csaba Botond
  • 3. Gláz Roland Dominik
  • 4. Hunyadi Patrik
  • 5. Magyar Gábor
  • 6. Pokornyik Gábor
  • 7. Pokornyik Krisztián
  • 8. Rapcsák János
10. K
  • osztályfőnök: Schwarczenbergerné Nagy Mária
  • 1. Balogh Barbara
  • 2. Benczúr Benjámin
  • 3. Béres Olivér Donát
  • 4. Gajdó Viktória
  • 5. Jakab Tünde Diána
  • 6. Kolompár Izabella Judit
  • 7. Kolompár Petra
  • 8. Kun Dominika
  • 9. Lantai Szilvia
  • 10. Madarász Márk
  • 11. Marcsinyi Marcell Armand
  • 12. Némedi-Tóth Bernadett Nauzika
  • 13. Ormándi Kevin
  • 14. Oscsadnicsán Anikó Csilla
  • 15. Pataki Nikolett Margit
  • 16. Szántó Kinga
  • 17. Szilágyi Sándor
  • 18. Takács Fatime Fanni
  • 19. Tóth Róbert
  • 20. Vörös Cintia Éva
  • 21. Widuchowski Adrián
10. V
  • osztályfőnök: Varsányiné Varga Irén


  • Építészet
  • 1. Bozóki István
  • 2. Földi Szilveszter József
  • 3. Kleineisel Ádám
  • 4. Orbán Tamás
  • 5. Pécsi Kinga
  • 6. Simon László
  • 7. Stinján Adolf Attila
  • 8. Szabó Áron
  • 9. Sztojka Nikoletta
  • 10. Varga Balázs


  • Informatika
  • 1. Áj Tamás
  • 2. Bódi Sándor
  • 3. Czaga Máté János
  • 4. Csörgő Máté
  • 5. Fórizs László Ferenc
  • 6. Jónás Bendegúz Gergő
  • 7. Kovács Alex
  • 8. Kovács Ákos
  • 9. Kovács Viktor István
  • 10. László Zsolt
  • 11. Mester Attila Mátyás
  • 12. Orbán Ákos
  • 13. Schwaczenberger András
  • 14. Somfai Kornél István
  • 15. Varga Dorina
11. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Benke Gergő
  • 2. Horák István
  • 3. Kapitány Marcell József
  • 4. Lipárdi Ádám Péter
  • 5. Malacsina Péter
  • 6. Mogyorós Bence Csaba
  • 7. Nyeste Gábor Endre
  • 8. Radványi Dániel Bálint
  • 9. Rezes Krisztián
  • 10. Ujvári Gábor
  • 11. Wulz Zoltán
11. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Horváth Rita


  • 1. Csordás Antónia Amanda
  • 2. Csögör Nikolett
  • 3. Darázs Klarissza
  • 4. Fazekas Erika
  • 5. Fülöp Nikoletta Fanni
  • 6. Görög Rita Krisztina
  • 7. Horváth Roland
  • 8. Hutás Adrienn
  • 9. Kosánszky Nikolett Anita
  • 10. Kun Dzsesszika
  • 11. Lazúr Enikő Erzsébet
  • 12. Mezei Bettina Elisabeta
  • 13. Molnár Vanessza Nikoletta
  • 14. Mózes Kitti
  • 15. Pál Renáta
  • 16. Sabján Anita
  • 17. Strausz Kinga Edit
  • 18. Szabó Annamária
  • 19. Ulbert Edina Mónika
  • 20. Vágvölgyi Zsófia
  • 21. Vass Sándor Bence
  • 22. Viski Vivien
11. c
  • osztályfőnök: Aipliné Tóth Ilona


  • hegesztő
  • 1. Deák Balázs Péter
  • 2. Demeter Máté
  • 3. Dobronyi János
  • 4. Fülöp Alexander
  • 5. Lázár Máté
  • 6. Nagy Csaba
  • 7. Pálfi Richard
  • 8. Rinkó Dominik
  • 9. Sallai Dániel Imre
  • 10. Tamási Sándor Márton
  • 11. Valentyik Tamás


  • kőműves
  • 1. Berki László
  • 2. Czigler Martin
  • 3. Galambos Norbert László
  • 4. Gubovics Máté
  • 5. Kancsár Péter Pál
  • 6. Kornéli Tamás
  • 7. Samu Zoltán
  • 8. Valentényi András
11. K
  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Csicsó Klaudia
  • 2. Dancs Laura
  • 3. Fekete Szilvia
  • 4. Holczimmer Fanni Diána
  • 5. Horváth Balázs
  • 6. Kálvin István
  • 7. Kengyel Zsanett
  • 8. Kiss Ádám Csaba
  • 9. Kosztyu Norbert
  • 10. Kovács Balázs István
  • 11. Laczkovics Enikő Éva
  • 12. Lakatos Miklós
  • 13. Lakatos Nándor
  • 14. Nagy Nikolett
  • 15. Náhlik Péter
  • 16. Nyevrekla Barnabás
  • 17. Pusztai László Patrik
  • 18. Sujt Stella
  • 19. Szabó Luca Erika
  • 20. Urbán Fanni
11. V

  • osztályfőnök: Pető László


  • építészet
  • 1. Bajczár György Ferenc
  • 2. Bátori József Dávid
  • 3. Farkas Dániel László
  • 4. Halfinger Krisztián
  • 5. Huszár Annamária
  • 6. Jóka Atilla
  • 7. Joszkin István
  • 8. Karácsony Péter
  • 9. Kocsis Bence
  • 10. Márkus Gergely Sándor
  • 11. Povenszki Balázs
  • 12. Rakó János
  • 13. Tepliczki Attila Péter


  • informatika
  • 1. Bóna Sándor
  • 2. Czipóth Zlátán
  • 3. Földi Róbert
  • 4. Garamszegi Alexandra
  • 5. Krizsik Csaba Zoltán
  • 6. Major Attila Máté
  • 7. Major Laura Ivett
  • 8. Nagy Marcell Máté
  • 9. Piróth Inez
  • 10. Polgári Béla
  • 11. Ürögi Fanni Anna
  • 12. Veszelovszki Panna Andrea
12. K
  • osztályfőnök: Sianos Krisztina


  • 1. Almási Edina
  • 2. Bálint Kornél
  • 3. Czidor Balázs Bence
  • 4. Cserna László
  • 5. Csordás Melinda
  • 6. Drozd Tamás Bence
  • 7. Erdős Dávid József
  • 8. Feigl Ákos
  • 9. Haris Szonja
  • 10. Horváth Judit
  • 11. Kaszás Fruzsina Róza
  • 12. Kátai Gábor
  • 13. Kátai Tamás
  • 14. Nagy Napsugár
  • 15. Pongó Barbara Beatrix
  • 16. Selmeczi Zsófia
  • 17. Simon Bernadett
  • 18. Szabó Gábor
  • 19. Székelyhidi Regina
  • 20. Szögi Dóra Gréta
  • 21. Urbán Alexandra Erika
  • 22. Vincze Viktória
12. V
  • osztályfőnök: Matics Ágnes


  • Építészet
  • 1. Feigl Zsolt
  • 2. Jónás Dorina
  • 3. Józsa Attila
  • 4. Kánai Róbert Attila
  • 5. Kiss Szabolcs
  • 6. Kolompár Dániel
  • 7. Kovács Renáta
  • 8. Seidl Róbert Péter
  • 9. Straub Norbert
  • 10. Sümegi Máté Tamás
  • 11. Szabó Balázs


  • Informatika
  • 1. Bohák Imre
  • 2. Bojtos Imre
  • 3. Bődi Endre Zsigmond
  • 4. Kácser Máté
  • 5. Nemeskó Gábor
  • 6. Novák Csaba Vilmos
  • 7. Salacz Klaudia
  • 8. Szoó Dominik
  • 9. Vágner Richárd
Az osztálykirándulás képei

14. log
  • osztályfőnök: Kosik Katalin


  • 1. Csipkés Nikolett
  • 2. Gyökér Dóra Anett
  • 3. Király Dominik
  • 4. Kosánszky Klaudia Mária
  • 5. Kovács Mónika
  • 6. Kovács Nikolett
  • 7. Lakatos Andrea
  • 8. Molnár Evelin
  • 9. Palicz Ádám
  • 10. Répás István Dávid
  • 11. Riedl Ramóna Julianna
  • 12. Simon Nóra
  • 13. Varga Evelin Zsuzsanna
Copyright© ÉSZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája, 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u. 63.