Osztályok 2016-2017

9. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Samuné Ulakity Ildikó


  • 1. Bak Dávid
  • 2. Bognár Dominik Szabolcs
  • 3. Brassó János
  • 4. Buriska Márton
  • 5. Csordás Márkó
  • 6. Döcsakovszky Péter Róbert
  • 7. Farkas Gábor
  • 8. Fülöp László Levente
  • 9. Gébele Krisztián Dénes
  • 10. Kálmán Miklós Dániel
  • 11. Kollár Gábor
  • 12. Peterman Márk Balázs
  • 13. Somogyi Levente
  • 14. Szabó Gábor
  • 15. Szabó Máté János
  • 16. Tarsoly Zsolt
  • 17. Torhosi István
  • 18. Turányi Sándor
  • 19. Udvari Dániel László
  • 20. Unicsovics László Máté
  • 21. Vörös Tamás
9. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Kaszainé Bárány Bernadett


  • 1. Csigi Adrienn
  • 2. Dorogi Viktor József
  • 3. Farkas Anita
  • 4. Farkas Letícia Lizett
  • 5. Fehér Viktória
  • 6. Hodaj Arios
  • 7. Horváth Barbara Diána
  • 8. Horváth Vanessza Brigitta
  • 9. Kancsár Réka
  • 10. Kiss Enikő
  • 11. Kollár Fanni
  • 12. Lengvárszky Norbert
  • 13. Nyerges Katalin
  • 14. Rostás Kármen Veronika
  • 15. Rupa Krisztina Ramóna
9. c
  • osztályfőnök: Varsányi Antal


  • Festő
  • 1. Fekete Richárd
  • 2. Földi László Ádám
  • 3. Gombor Gyula
  • 4. Huszár Attila Tamás
  • 5. Jakab Csaba István
  • 6. Kincses Tamás
  • 7. Kiss Sándor Ákos
  • 8. Kovács Gyula
  • 9. Lőrincz Ádám
  • 10. Rostás Róbert
  • 11. Szikora Balázs
  • 12. Sztojka Richard Mózes


  • Hegesztő
  • 1. Budai Csaba Botond
  • 2. Budai Máté Levente
  • 3. Gláz Roland Dominik
  • 4. Gránicz Gellért
  • 5. Hunyadi Patrik
  • 6. Kancsár István
  • 7. Kiss László
  • 8. Magyar Gábor
  • 9. Novák Gábor
  • 10. Pokornyik Gábor
  • 11. Pokornyik Krisztián
  • 12. Rapcsák János
  • 13. Tóth Roland
9. K
  • osztályfőnök: Schwarczenbergerné Nagy Mária


  • 1. Balogh Barbara
  • 2. Benczúr Benjámin
  • 3. Bene Anita
  • 4. Béres Olivér Donát
  • 5. Bohácsi Petra Vivien
  • 6. Gajdó Viktória
  • 7. Horváth Rita
  • 8. Jakab Patrícia
  • 9. Jakab Tünde Diána
  • 10. Kányási Norbert Márk
  • 11. Kolompár Izabella Judit
  • 12. Kolompár Petra
  • 13. Kun Dominika
  • 14. Lantai Szilvia
  • 15. Madarász Márk
  • 16. Mészáros Erika
  • 17. Mészáros István
  • 18. Némedi-Tóth Bernadett Nauzika
  • 19. Ormándi Kevin
  • 20. Oscsadnicsán Anikó Csilla
  • 21. Pataki Nikolett Margit
  • 22. Szántó Kinga
  • 23. Szebellédi Anett
  • 24. Szilágyi Sándor
  • 25. Takács Fatime Fanni
  • 26. Tóth Róbert
  • 27. Turi Bíborka
  • 28. Vörös Cintia Éva
  • 29. Widuchowski Adrián
9. V
  • osztályfőnök: Varsányiné Varga Irén


  • Építészet
  • 1. Bozóki István
  • 2. Földi Szilveszter József
  • 3. Gálos József Krisztián
  • 4. Kiss Erik
  • 5. Kleineisel Ádám
  • 6. Orbán Tamás
  • 7. Pécsi Kinga
  • 8. Simon László
  • 9. Stinján Adolf Attila
  • 10. Szabó Áron
  • 11. Sztojka Nikoletta
  • 12. Tóth Attila Sándor


  • Informatika
  • 1. Áj Tamás
  • 2. Czaga Máté János
  • 3. Csörgő Máté
  • 4. Jónás Bendegúz Gergő
  • 5. Kovács Alex
  • 6. Kovács Ákos
  • 7. Kovács Viktor István
  • 8. László Zsolt
  • 9. Mester Attila Mátyás
  • 10. Orbán Ákos
  • 11. Orosz József
  • 12. Schwaczenberger András
  • 13. Somfai Kornél István
  • 14. Vadas Evelin Bernadett
  • 15. Varga Dorina
10. a
  • Asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Benke Gergő
  • 2. Horváth Achilles Attila
  • 3. Kapitány Marcell József
  • 4. Lipárdi Ádám
  • 5. Malacsina Péter
  • 6. Mogyorós Bence Csaba
  • 7. Nyeste Gábor Endre
  • 8. Radványi Dániel Bálint
  • 9. Rezes Krisztián
  • 10. Újvári Gábor
  • 11. Vanya Róbert
  • 12. Wulz Zoltán
10. b
  • Eladó
  • osztályfőnök: Horváth Rita


  • 1. Csordás Antónia Amanda
  • 2. Csögör Nikolett
  • 3. Darázs Klarissza
  • 4. Fazekas Erika
  • 5. Fülöp Nikoletta Fanni
  • 6. Görög Rita Krisztina
  • 7. Horváth Roland
  • 8. Hutás Adrienn
  • 9. Kosánszky Nikolett Anita
  • 10. Kun Dzsesszika
  • 11. Lazúr Enikő Erzsébet
  • 12. Mezei Bettina Elisabeta
  • 13. Molnár Vanessza Nikoletta
  • 14. Mózes Kitti
  • 15. Pál Renáta
  • 16. Sabján Anita
  • 17. Strausz Kinga
  • 18. Szabó Annamária
  • 19. Ulbert Edina Mónika
  • 20. Vágvölgyi Zsófia
  • 21. Vass Sándor
  • 22. Viski Vivien
10. c
  • osztályfőnök: Aipliné Tóth Ilona


  • Kőműves
  • 1. Berki László
  • 2. Czigler Martin
  • 3. Galambos Norbert László
  • 4. Görög István Roland
  • 5. Gubovics Máté
  • 6. Kancsár Péter Pál
  • 7. Kornéli Tamás
  • 8. Samu Zoltán
  • 9. Valentényi András


  • Hegesztő
  • 1. Deák Balázs Péter
  • 2. Demeter Máté
  • 3. Dobronyi János
  • 4. Fülöp Alexander
  • 5. Lázár Máté
  • 6. Nagy Csaba
  • 7. Pálfi Richard
  • 8. Rinkó Dominik
  • 9. Sallai Dániel Imre
  • 10. Tamási Sándor Márton
  • 11. Valentyik Tamás
10. K
  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Csicsó Klaudia
  • 2. Dancs Laura
  • 3. Fekete Szilvia
  • 4. Holczimmer Fanni Diána
  • 5. Horváth Balázs
  • 6. Kálvin István
  • 7. Kengyel Zsanett
  • 8. Kiss Ádám Csaba
  • 9. Kosztyu Norbert
  • 10. Kovács Balázs István
  • 11. Laczkovics Enikő Éva
  • 12. Lakatos Miklós
  • 13. Lakatos Nándor
  • 14. Mészáros Tamás Adrián
  • 15. Nagy Nikolett
  • 16. Náhlik Péter
  • 17. Nyevrekla Barnabás
  • 18. Perger Petra
  • 19. Pusztai László Patrik
  • 20. Sujt Stella
  • 21. Szabó Luca Erika
  • 22. Szabó Tímea
  • 23. Urbán Fanni
10. V
  • osztályfőnök: Pető László


  • Építészet
  • 1. Bajczár György Ferenc
  • 2. Bátori József
  • 3. Farkas Dániel László
  • 4. Halfinger Krisztián
  • 5. Huszár Annamária
  • 6. Jóka Atilla
  • 7. Joszkin István
  • 8. Karácsony Péter
  • 9. Kocsis Bence
  • 10. Povenszki Balázs
  • 11. Rakó János
  • 12. Tepliczki Attila Péter


  • Informatika
  • 1. Bóna Sándor
  • 2. Czipóth Zlátán
  • 3. Földi Róbert
  • 4. Garamszegi Alexandra
  • 5. Krizsik Csaba Zoltán
  • 6. Major Attila Máté
  • 7. Major Laura Ivett
  • 8. Nagy Marcell Máté
  • 9. Piróth Inez
  • 10. Polgári Béla
  • 11. Sári Alex
  • 12. Sifrik Péter Ferenc
  • 13. Ürögi Fanni Anna
  • 14. Veszelovszki Panna Andrea
11. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Lepp Krisztina


  • 1. Alberczki Márk
  • 2. Czibik Tamás
  • 3. Dina Norbert Dániel
  • 4. Drozd Antal Dániel
  • 5. Gyügyi Béla Sándor
  • 6. Horák István
  • 7. Józsa Tamás
  • 8. Kelemen Szabolcs
  • 9. Kerti Viktor
  • 10. Kucsera Zoltán
  • 11. Nagy László
  • 12. Nóska Csaba
  • 13. Nyúl Dániel
  • 14. Rácz Krisztofer
  • 15. Szutter Zoltán Bence
  • 16. Ungvári Balázs
  • 17. Varga Balázs
  • 18. Vitál Dávid
  • 19. Vizeli Zoltán
11. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Horváth Rita


  • 1. Bistrae Ramóna Izabella
  • 2. Demjén Vivien
  • 3. Farkas Evelin
  • 4. Ferenczi Péter László
  • 5. Jakab Katalin Gyöngyike
  • 6. Jakab Mercédesz
  • 7. Jakab Szabrina Barbara
  • 8. Kiss Dániel
  • 9. Kócs Vivien
  • 10. Kozma Zsanett
  • 11. Pintyi Viola
  • 12. Szabó József
11. c
  • osztályfőnök: Juhász László


  • festő
  • 1. Büjtös Sándor
  • 2. Kölesdi Máté János
  • 3. Kun Márk
  • 4. Molnár Márk
  • 5. Necsász József Mihály
  • 6. Szabó Zoltán Szabolcs
  • 7. Szeredi Tamás
  • 8. Tóth István
  • 9. Virágos-Tóth Balázs


  • kőműves
  • 1. Batuska József
  • 2. Keresztesi Gergő
  • 3. Kun Norbert József
  • 4. Rozgics Dávid
  • 5. Sztojka László György
  • 6. Tóth Vince
11. K
  • osztályfőnök: Sianos Krisztina


  • 1. Almási Edina
  • 2. Bálint Kornél
  • 3. Czidor Balázs Bence
  • 4. Cserna László
  • 5. Csordás Melinda
  • 6. Drozd Tamás Bence
  • 7. Erdős Dávid József
  • 8. Feigl Ákos
  • 9. Feith Tamás Bence
  • 10. Haris Szonja
  • 11. Horváth Judit
  • 12. Kaszás Fruzsina Róza
  • 13. Kátai Gábor
  • 14. Kátai Tamás
  • 15. Nagy Napsugár
  • 16. Pongó Barbara Beatrix
  • 17. Selmeczi Zsófia
  • 18. Simon Bernadett
  • 19. Szabó Gábor
  • 20. Székelyhidi Regina
  • 21. Szögi Dóra Gréta
  • 22. Urbán Alexandra Erika
  • 23. Vincze Viktória
11. V

  • osztályfőnök: Matics Ágnes


  • építészet
  • 1. Feigl Zsolt
  • 2. Jónás Dorina
  • 3. Józsa Attila
  • 4. Kánai Róbert Attila
  • 5. Kiss Szabolcs
  • 6. Kolompár Dániel
  • 7. Kovács Renáta
  • 8. Márkus Gergely Sándor
  • 9. Seidl Róbert Péter
  • 10. Straub Norbert
  • 11. Sümegi Máté Tamás
  • 12. Szabó Balázs


  • informatika
  • 1. Bohák Imre
  • 2. Bojtos Imre
  • 3. Bődi Endre Zsigmond
  • 4. Kácser Máté
  • 5. Nemeskó Gábor
  • 6. Novák Csaba Vilmos
  • 7. Salacz Klaudia
  • 8. Szoó Dominik
  • 9. Tóth Erik Zoltán
  • 10. Vágner Richárd
12. K
  • osztályfőnök: Kovács Anna


  • 1. Csipkés Nikolett
  • 2. Fazekas Nikolett Csilla
  • 3. Fekete Krisztina
  • 4. Gyökér Dóra Anett
  • 5. Király Dominik
  • 6. Kosánszky Klaudia Mária
  • 7. Molnár Evelin
  • 8. Őrsi Klaudia
  • 9. Rácz Réka
  • 10. Simon Nóra
  • 11. Surányi Péter Sándor
  • 12. Tóth Ágnes
12. V
  • osztályfőnök: Vella Pál


  • Építészet
  • 1. Galambos Tímea
  • 2. Gálpál Elizabeth Karolina
  • 3. Horváth Patrik Dániel
  • 4. Kovács Patrik
  • 5. Somogyi Martin
  • 6. Szitás Marcell Valter
  • 7. Takács Domokos Levente
  • 8. Tóth Attila


  • Informatika
  • 1. Bereczki Alexandra
  • 2. Farkas Zsolt
  • 3. Kocsis Máté János
  • 4. Kosánszki László Péter
  • 5. Kürti Gergely
  • 6. Miklósi Olivér
  • 7. Ottó Bence Zoltán


13. log
  • osztályfőnök: Kosik Katalin


  • 1. Dancs Márk Patrik
  • 2. Gáncsos Mercédesz
  • 3. Juhász Szabolcs
  • 4. Kalapács Adrienn
  • 5. Kiss Richárd
  • 6. Kovács Bence Armand
  • 7. Kovács Mónika
  • 8. Kovács Nikolett
  • 9. Lakatos Andrea
  • 10. Palicz Ádám
  • 11. Papp László
  • 12. Répás István Dávid
  • 13. Riedl Ramóna Julianna
  • 14. Schwarczenberger Gyula
  • 15. Szabados István Máté
  • 16. Szép Attila
  • 17. Tóth Dániel
  • 18. Varga Evelin Zsuzsanna


14. log
  • osztályfőnök: Szabados Rita


  • 1. Bánhegyi Brigitta
  • 2. Bárány Lúcia
  • 3. Bodnár Orsolya
  • 4. Böröcz Petra Beáta
  • 5. Csordás Gabriella
  • 6. Farkas Aliz
  • 7. Földi Adrienn
  • 8. Horváth Cintia Rozália
  • 9. Kovács Dóra
  • 10. Lingurár Mária
  • 11. Lingurár Tímea
  • 12. Mag Máté
  • 13. Mendi Tibor
  • 14. Molnár Piroska
  • 15. Nagy Vivien
  • 16. Pittenauer Márk
  • 17. Pscher Helén Tamara
  • 18. Reich Márton
  • 19. Répás Szabolcs
  • 20. Sári Regina
  • 21. Varga Bettina
  • 22. Varga Viktória
Copyright© ÉSZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája, 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u. 63.