Osztályok 2015-2016

9. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Bak Dávid Zsigmond
  • 2. Brassó János
  • 3. Budai Ernő Bence
  • 4. Csordás Márkó
  • 5. Csüllög Zsolt Máté
  • 6. Horváth Achilles Attila
  • 7. Huszár Attila Tamás
  • 8. Kapitány Marcell József
  • 9. Legvárszky Norbert
  • 10. Lipárdi Ádám
  • 11. Malacsina Péter
  • 12. Mogyorós Bence Csaba
  • 13. Nyeste Gábor Endre
  • 14. Radványi Dániel Bálint
  • 15. Rezes Krisztán
  • 16. Tóth Dániel
  • 17. Újvári Gábor
  • 18. Vanya Róbert
  • 19. Wulz Zoltán
9. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Horváth Rita


  • 1. Bátori Katalin
  • 2. Csordás Antónia Amanda
  • 3. Csögör Nikolett
  • 4. Darázs Klarissza
  • 5. Fazekas Erika
  • 6. Fülöp Nikoletta Fanni
  • 7. Horváth Roland
  • 8. Hutás Adrienn
  • 9. Jónás Barbara
  • 10. Kollár Fanni
  • 11. Kosánszky Nikolett Anita
  • 12. Kun Dzsesszika
  • 13. Lazúr Enikő Erzsébet
  • 14. Lengvárszky Cintia
  • 15. Mezei Bettina Elisabeta
  • 16. Molnár Vanessza Nikoletta
  • 17. Móricz Mária Katalin
  • 18. Mózes Kitti
  • 19. Pál Renáta
  • 20. Rácz Vivien
  • 21. Ruff Nikolett Dorottya
  • 22. Sabján Anita
  • 23. Strausz Kinga
  • 24. Surányi Renáta Sarolta
  • 25. Szabó Annamária
  • 26. Ulbert Edina Mónika
  • 27. Vágvölgyi Zsófia
  • 28. Vass Sándor
  • 29. Viski Vivien
9. c
  • osztályfőnök: Aipliné Tóth Ilona


  • Kőműves
  • 1. Berki László
  • 2. Czigler Martin
  • 3. Galambos Norbert László
  • 4. Gáspár János
  • 5. Gavallér Imre
  • 6. Görög István Roland
  • 7. Gubovics Máté
  • 8. Jakab Ferenc Rinaldó
  • 9. Kancsár Péter Pál
  • 10. Kócs Sándor
  • 11. Kornéli Tamás
  • 12. Mendi István
  • 13. Samu Zoltán
  • 14. Valentényi András


  • Hegesztő
  • 1. Bagin Baldvin Zoárd
  • 2. Deák Balázs Péter
  • 3. Demeter Máté
  • 4. Dobronyi János
  • 5. Lázár Máté
  • 6. Nagy Csaba
  • 7. Novák Gábor Dániel
  • 8. Pálfi Richard
  • 9. Rinkó Dominik
  • 10. Sallai Dániel Imre
  • 11. Tamási Sándor Márton
  • 12. Valentyik Tamás
9. K
  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Bene Anita
  • 2. Csicsó Klaudia
  • 3. Dancs Laura
  • 4. Dégi Bence
  • 5. Fekete Szilvia
  • 6. Galambos Zsolt
  • 7. Holczimmer Fanni Diána
  • 8. Horváth Balázs
  • 9. Hunyadi Patrik
  • 10. Kálvin István
  • 11. Kapitány Rudolf Tivadar
  • 12. Kengyel Zsanett
  • 13. Kiss Ádám Csaba
  • 14. Kiss Sándor Ákos
  • 15. Kosztyu Norbert
  • 16. Kovács Balázs István
  • 17. Laczkovics Enikő Éva
  • 18. Lakatos Miklós
  • 19. Lakatos Nándor
  • 20. Mészáros Tamás Adrián
  • 21. Náhlik Péter
  • 22. Ormándi Kevin
  • 23. Pataki Nikolett Margit
  • 24. Perger Petra
  • 25. Pusztai László Patrik
  • 26. Rátkai Tamás
  • 27. Szabó Luca Erika
  • 28. Szabó Máté János
  • 29. Szabó Tímea
  • 30. Takács Fatime Fanni
  • 31. Tóth Róbert
9. V
  • osztályfőnök: Pető László


  • 1. Bajczár György Ferenc
  • 2. Bátori József
  • 3. Farkas Dániel László
  • 4. Gálos József Krisztián
  • 5. Gláz Roland
  • 6. Halfinger Krisztián
  • 7. Huszár Annamária
  • 8. Joszkin István
  • 9. Kocsis Bence
  • 10. Povenszki Balázs
  • 11. Rakó János
  • 12. Simon László
  • 13. Szebellédi Anett
  • 14. Tepliczki Attila Péter


  • Informatika
  • 1. Béres Olivér Donát
  • 2. Bóna Sándor
  • 3. Budai Máté
  • 4. Czipóth Zlátán
  • 5. Földi Róbert
  • 6. Garamszegi Alexandra
  • 7. Krizsik Csaba Zoltán
  • 8. Major Attila Máté
  • 9. Major Laura Ivett
  • 10. Nagy Marcell Máté
  • 11. Nagy Nikolett
  • 12. Piróth Inez
  • 13. Polgári Béla
  • 14. Sári Alex
  • 15. Sifrik Péter Ferenc
  • 16. Szendi Krisztián
  • 17. Ürögi Fanni Anna
10. a
  • Asztalos
  • osztályfőnök: Lepp Krisztina


  • 1. Czibik Tamás
  • 2. Dina Norbert Dániel
  • 3. Drozd Antal Dániel
  • 4. Gyügyi Béla Sándor
  • 5. Horák István
  • 6. Józsa Tamás
  • 7. Kelemen Szabolcs
  • 8. Kerti Viktor
  • 9. Nagy László
  • 10. Nóska Csaba
  • 11. Nyúl Dániel
  • 12. Rácz Krisztofer
  • 13. Szutter Zoltán Bence
  • 14. Tyukodi Dávid
  • 15. Ungvári Balázs
  • 16. Varga Balázs
  • 17. Vitál Dávid
  • 18. Vizeli Zoltán
10. b
  • Eladó
  • osztályfőnök: Horváth Rita


  • 1. Bistrae Ramóna Izabella
  • 2. Demjén Vivien
  • 3. Farkas Evelin
  • 4. Ferenczi Péter László
  • 5. Jakab Katalin Gyöngyike
  • 6. Jakab Mercédesz
  • 7. Jakab Szabrina Barbara
  • 8. Kancsár Klaudia
  • 9. Kiss Dániel
  • 10. Kócs Vivien
  • 11. Kozma Zsanett
  • 12. Mészáros Nikolett Vanessza
  • 13. Pintyi Viola
  • 14. Szabó József
10. V
  • osztályfőnök: Matics Ágnes


  • Építészet
  • 1. Feigl Zsolt
  • 2. Jónás Dorina
  • 3. Józsa Attila
  • 4. Juhász András
  • 5. Kánai Róbert Attila
  • 6. Kiss Szabolcs
  • 7. Kolompár Dániel
  • 8. Kovács Renáta
  • 9. Márkus Gergely Sándor
  • 10. Seidl Róbert Péter
  • 11. Straub Norbert
  • 12. Sümegi Máté Tamás
  • 13. Szabó Balázs


  • Informatika
  • 1. Bohák Imre
  • 2. Bojtos Imre
  • 3. Bődi Endre Zsigmond
  • 4. Halász Petra Klaudia
  • 5. Kácser Máté
  • 6. Nemeskó Gábor
  • 7. Novák Csaba Vilmos
  • 8. Pesti Patrik
  • 9. Salacz Klaudia
  • 10. Szoó Dominik
  • 11. Tóth Erik Zoltán
  • 12. Tóth László Péter
  • 13. Vágner Richárd
11. a
  • osztályfőnök: Tóth Rózsika


  • asztalos
  • 1. Albeczki Márk
  • 2. Bátor János Roland
  • 3. Borbély Tamás
  • 4. Jakab Márk
  • 5. Kovács Dávid Kristóf
  • 6. Kucsera Zoltán
  • 7. Nagy Károly
  • 8. Pék Róbert
  • 9. Tóth Tamás
  • 10. Varga Gergely Pál


  • festő
  • 1. Ábrahám Dominik
  • 2. Herbert Mihály
  • 3. Kardos Tamás
  • 4. Krizsik Balázs
  • 5. Molnár Richárd
  • 6. Nagy József
  • 7. Nagy Zsolt
  • 8. Polyák Péter
  • 9. Szabó Tibor
  • 10. Sztojka Norbert
  • 11. Tóth Norbert
  • 12. Tóth Renátó
11. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Samuné Ulakity Ildikó


  • 1. Béczi Alexandra
  • 2. Feith Marcella
  • 3. Geiger Antal Csaba
  • 4. Gránicz Petra Deniza
  • 5. Kocsis Vivien Georgina
  • 6. Kun-Gazda Bettina
  • 7. Mayer Vanda
  • 8. Molnár Anikó Judit
  • 9. Pintyi Brigitta
  • 10. Répás Kitti Marina
  • 11. Varga Beatrix Klaudia
11. K
  • osztályfőnök: Kovács Anna


  • 1. Csipkés Nikolett
  • 2. Fazekas Nikolett Csilla
  • 3. Fekete Krisztina
  • 4. Gyökér Dóra Anett
  • 5. Huszár Klaudia
  • 6. Ispán Katalin
  • 7. Király Dominik
  • 8. Kiss Virág
  • 9. Kosánszky Klaudia Mária
  • 10. Molnár Evelin
  • 11. Németh Anasztázia Vanessza
  • 12. Rácz Réka
  • 13. Simon Nóra
  • 14. Surányi Péter Sándor
  • 15. Tóth Ágnes
  • 16. Tóth Tifani
11. V

  • osztályfőnök: Vella Pál


  • építészet
  • 1. Feczesin Kristóf
  • 2. Galambos Tímea
  • 3. Gálpál Elizabeth Karolina
  • 4. Horváth Patrik Dániel
  • 5. Kovács Patrik
  • 6. Somogyi Martin
  • 7. Szitás Marcell Valter
  • 8. Takács Domokos Levente
  • 9. Tóth Attila


  • informatika
  • 1. Bereczki Alexandra
  • 2. Farkas Zsolt
  • 3. Kocsis Máté János
  • 4. Kosánszki László Péter
  • 5. Kürti Gergely
  • 6. Miklósi Olivér
  • 7. Ottó Bence Zoltán
12. K
  • osztályfőnök: Kosik Katalin


  • 1. Bereczki Beáta
  • 2. Dulcz Mirtill
  • 3. Horváth Henrietta
  • 4. Huszár Györgyi
  • 5. Józsa Vivien Pálma
  • 6. Kalapács Adrienn
  • 7. Kalocsai Imre
  • 8. Kiss Richárd
  • 9. Kotlár Regina
  • 10. Lakatos Andrea
  • 11. Palicz Ádám
  • 12. Papp László
  • 13. Papp Regina Diána
  • 14. Riedl Ramóna Julianna
  • 15. Sáfár Lilla
  • 16. Simán Roxána
  • 17. Simon Domonkos
  • 18. Varga Evelin Zsuzsanna
12. V
  • osztályfőnök: Varsányiné Varga Irén


  • Építészet
  • 1. Berki Attila Zsombor
  • 2. Holub Ákos
  • 3. Juhász Szabolcs
  • 4. Kaló Martina Katalin
  • 5. Kovács Nikolett
  • 6. Molnár Márk
  • 7. Répás István Dávid
  • 8. Sáfár Vilmos
  • 9. Szép Attila
  • 10. Szikora Balázs
  • 11. Tóth Dániel
  • 12. Ujhelyi Kristóf


  • Informatika
  • 1. Feigl László Ferenc
  • 2. Kovács Bence Armand
  • 3. Kovács Gergő
  • 4. Kovács Tamás György
  • 5. Márki Viktor Márk
  • 6. Lukács Dániel Zsolt
  • 7. Rideg Fábió
  • 8. Schwarczenberger Gyula
  • 9. Simon Bálint Tamás
  • 10. Szabados István Máté
  • 11. Szabó Richárd Vince
  • 12. Ulmann Richárd


13. log
  • osztályfőnök: Szabados Rita


  • 1. Bánhegyi Brigitta
  • 2. Bárány Lúcia
  • 3. Bodnár Orsolya
  • 4. Böröcz Petra Beáta
  • 5. Csordás Gabriella
  • 6. Darázs Alexandra
  • 7. Farkas Aliz
  • 8. Földi Adrienn
  • 9. Gózon Brigitta
  • 10. Horváth Cintia Rozália
  • 11. Józsa Anna
  • 12. Kovács Dóra
  • 13. Lingurár Mária
  • 14. Lingurár Tímea
  • 15. Mag Máté
  • 16. Mendi Tibor
  • 17. Molnár Piroska
  • 18. Nagy Vivien
  • 19. Pittenauer Márk
  • 20. Répás Szabolcs
  • 21. Sári Regina
  • 22. Sárosi Noémi Zsuzsanna
  • 23. Varga Bettina
  • 24. Varga Viktória
Copyright© ÉSZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája, 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u. 63.