Osztályok 2014-2015

9. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Lepp Krisztina


  • 1. Czibik Tamás
  • 2. Dina Norbert Dániel
  • 3. Drozd Antal Dániel
  • 4. Ferenczi Péter László
  • 5. Gyügyi Béla Sándor
  • 6. Horák István
  • 7. Józsa Tamás
  • 8. Kelemen Szabolcs
  • 9. Kerti Viktor
  • 10. Nagy László
  • 11. Nóska Csaba
  • 12. Rácz Krisztofer
  • 13. Samu Zoltán
  • 14. Szutter Zoltán Bence
  • 15. Tóti Bánk Máté
  • 16. Tyukodi Dávid
  • 17. Ungvári Balázs
  • 18. Varga Balázs
  • 19. Varga Zoltán
  • 20. Vitál Dávid
  • 21. Vizeli Zoltán
9. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Horváth Rita


  • 1. Balogh Barbara
  • 2. Bistrae Ramóna Izabella
  • 3. Czirják Krisztián Arnold
  • 4. Demjén Vivien
  • 5. Farkas Evelin
  • 6. Gavallér Etelka Kitti
  • 7. Jakab Annamária Éva
  • 8. Jakab Katalin Gyöngyike
  • 9. Jakab Mercédesz
  • 10. Jakab Szabrina Barbara
  • 11. Kancsár Klaudia
  • 12. Kiss Dániel
  • 13. Kócs Vivien
  • 14. Kozma Zsanett
  • 15. Lajter István
  • 16. Mészáros Nikolett Vanessza
  • 17. Mizik Fatime Kármen
  • 18. Pallaga Nikolett
  • 19. Pintyi Viola
  • 20. Sváb Norbert
  • 21. Szabó József
  • 22. Szüle Mercédesz
  • 23. Vizi Alexandra Tímea
  • 24. Zsigár Apollónia
9. c
  • osztályfőnök: Juhász László


  • Kőműves
  • 1. Ács Máté Viktor
  • 2. Batuska József
  • 3. Berki László
  • 4. Büjtös Roland
  • 5. Felföldi Márk
  • 6. Gavallér Imre
  • 7. Horváth Sándor Richárd
  • 8. Keresztesi Gergő
  • 9. Kun Norbert József
  • 10. Lázár Sándor
  • 11. Muzsai Péter
  • 12. Rozgics Dávid
  • 13. Sztojka László György
  • 14. Tóth Imre
  • 15. Tóth Vince


  • Festő
  • 1. Büjtös Sándor
  • 2. Gugyela Gábor
  • 3. Kölesdi Máté János
  • 4. Kun Márk
  • 5. Molnár Márk
  • 6. Necsász József Mihály
  • 7. Németh Tibor
  • 8. Szabó Zoltán Szabolcs
  • 9. Szeredi Tamás
  • 10. Telek András Ferenc
  • 11. Tóth István
  • 12. Virágos-Tóth Balázs
9. K
  • osztályfőnök: Farkas Gábor


  • 1. Almási Edina
  • 2. Bak Dávid Zsigmond
  • 3. Bálint Kornél
  • 4. Darázs Klarissza
  • 5. Drozd Tamás Bence
  • 6. Feigl Ákos
  • 7. Fülöp Nikoletta
  • 8. Gábor Alexandra
  • 9. Galambos Zsolt
  • 10. Haris Szonja
  • 11. Hegedűs Kitti
  • 12. Juhász Ádám
  • 13. Kátai Gábor
  • 14. Kátai Tamás
  • 15. Nyevrekla Barnabás
  • 16. Selmeczi Zsófia
  • 17. Szögi Dóra Gréta
  • 18. Urbán Alexandra Erika
  • 19. Urbán Fanni
  • 20. Vincze Viktória
9. V
  • osztályfőnök: Matics Ágnes


  • 1. Feigl Zsolt
  • 2. Jónás Dorina
  • 3. Józsa Attila
  • 4. Juhász András
  • 5. Kánai Róbert Attila
  • 6. Kiss Szabolcs
  • 7. Kolompár Dániel
  • 8. Kovács Renáta
  • 9. Márkus Gergely Sándor
  • 10. Radványi Richárd László
  • 11. Seidl Róbert Péter
  • 12. Sifrik Péter Ferenc
  • 13. Straub Norbert
  • 14. Sümegi Máté Tamás
  • 15. Szabó Balázs


  • Informatika
  • 1. Bohák Imre
  • 2. Bojtos Imre
  • 3. Bődi Endre Zsigmond
  • 4. Bucskó Krisztián
  • 5. Halász Petra Klaudia
  • 6. Kácser Máté
  • 7. Nemeskó Gábor
  • 8. Nyúl Dániel Zoltán
  • 9. Pesti Patrik
  • 10. Salacz Klaudia
  • 11. Sári Alex
  • 12. Szendi Krisztián Imre
  • 13. Szoó Dominik
  • 14. Tóth Erik Zoltán
  • 15. Tóth László Péter
  • 16. Vágner Richárd
10. a
  • osztályfőnök: Tóth Rózsika


  • Asztalos
  • 1. Albeczki Márk
  • 2. Bátor János Roland
  • 3. Borbély Tamás
  • 4. Jakab Márk
  • 5. Kovács Dávid Kristóf
  • 6. Kucsera Zoltán
  • 7. Márkus Péter
  • 8. Nagy Károly
  • 9. Pék Róbert
  • 10. Tóth Tamás
  • 11. Varga Gergely Pál


  • Festő
  • 1. Ábrahám Dominik
  • 2. Herbert Mihály
  • 3. Kardos Tamás
  • 4. Krizsik Balázs
  • 5. Molnár Richárd
  • 6. Nagy József
  • 7. Nagy Zsolt
  • 8. Polyák Péter
  • 9. Szabó Tibor
  • 10. Sztojka Norbert
  • 11. Tóth Norbert
  • 12. Tóth Renátó
  • 13. Tóth Róbert
10. b
  • Eladó
  • osztályfőnök: Samuné Ulakity Ildikó


  • 1. Bak Vivien
  • 2. Béczi Alexandra
  • 3. Feith Marcella
  • 4. Geiger Antal Csaba
  • 5. Gránicz Petra Deniza
  • 6. Ilyés Elizabet
  • 7. Jónás Tamás János
  • 8. Kocsis Vivien Georgina
  • 9. Kun-Gazda Bettina
  • 10. Mayer Vanda
  • 11. Molnár Anikó Judit
  • 12. Pintyi Brigitta
  • 13. Répás Kitti Marina
  • 14. Varga Beatrix Klaudia
10. K
  • osztályfőnök: Kovács Anna


  • 1. Csipkés Nikolett
  • 2. Fazekas Nikolett Csilla
  • 3. Fekete Krisztina
  • 4. Gyökér Dóra Anett
  • 5. Huszár Klaudia
  • 6. Kaszai Dalma
  • 7. Király Dominik
  • 8. Kosánszky Klaudia Mária
  • 9. Molnár Evelin
  • 10. Rácz Réka
  • 11. Rumi Renáta
  • 12. Simon Nóra
  • 13. Surányi Péter Sándor
  • 14. Tóth Ágnes
10. V
  • osztályfőnök: Vella Pál


  • Építészet
  • 1. Darázs Gábor
  • 2. Farkas Bence Benjámin
  • 3. Feczesin Kristóf
  • 4. Galambos Tímea
  • 5. Gálpál Elizabeth Karolina
  • 6. Horváth Patrik Dániel
  • 7. Juhász Zsolt Martin
  • 8. Kócs Sándor
  • 9. Kovács Patrik
  • 10. Kun Attila
  • 11. Somogyi Martin
  • 12. Szitás Marcell Valter
  • 13. Takács Domokos Levente
  • 14. Tóth Attila


  • Informatika
  • 1. Farkas Zsolt
  • 2. Gubovics Máté
  • 3. Kocsis Máté János
  • 4. Kosánszki László Péter
  • 5. Kürti Gergely
  • 6. Miklósi Olivér
  • 7. Ottó Bence Zoltán
11. K
  • osztályfőnök: Kosik Katalin


  • 1. Bereczki Beáta
  • 2. Dulcz Mirtill
  • 3. Horváth Henrietta
  • 4. Huszár Györgyi
  • 5. Józsa Vivien Pálma
  • 6. Kalapács Adrienn
  • 7. Kalocsai Imre
  • 8. Kiss Richárd
  • 9. Kotlár Regina
  • 10. Kővári Áron Ferenc
  • 11. Lakatos Andrea
  • 12. Németh Anasztázia Vanessza
  • 13. Palicz Ádám
  • 14. Papp László
  • 15. Papp Regina Diána
  • 16. Riedl Ramóna Julianna
  • 17. Sáfár Lilla
  • 18. Simán Roxána
  • 19. Simon Domonkos
  • 20. Száki Ildikó Jenifer
  • 21. Tóth Tifani
  • 22. Varga Evelin Zsuzsanna
11. V

  • osztályfőnök: Molnárné Varga Irén


  • építészet
  • 1. Berki Attila Zsombor
  • 2. Holub Ákos
  • 3. Juhász Szabolcs
  • 4. Kaló Martina Katalin
  • 5. Kovács Nikolett
  • 6. Molnár Márk
  • 7. Répás István Dávid
  • 8. Sáfár Vilmos
  • 9. Szép Attila
  • 10. Szikora Balázs
  • 11. Tóth Dániel
  • 12. Ujhelyi Kristóf


  • informatika
  • 1. Dancs Márk Patrik
  • 2. Feigl László Ferenc
  • 3. Kovács Bence Armand
  • 4. Kovács Gergő
  • 5. Kovács Tamás György
  • 6. Márki Viktor Márk
  • 7. Lukács Dániel Zsolt
  • 8. Rideg Fábió
  • 9. Schwarczenberger Gyula
  • 10. Szabados István Máté
  • 11. Szabó Richárd Vince
  • 12. Ulmann Richárd
12. asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Gajár Bence
  • 2. Gentischer Gergő
  • 3. Hegedűs Norbert
  • 4. Kalapács Péter
  • 5. Major Zsolt
  • 6. Molnár Zsolt
  • 7. Nagy Mihály
  • 8. Pintyi Krisztián
  • 9. Pokornyik István
  • 10. Purczl Krisztián
  • 11. Szűcs Donát
  • 12. Szűcs Sándor György
  • 13. Végh Zoltán
  • 14. Zsivnovszki József
12. eladó
  • osztályfőnök: Lakatos Annamária


  • 1. Barta Tamara
  • 2. Béczi Rita
  • 3. Bognár Asztrik István
  • 4. Horváth Judit
  • 5. Jánoska Nikolett
  • 6. Nagy Nikolett
  • 7. Náhlik Ildikó
  • 8. Ódor Mariann
  • 9. Petkov-Kristov Katalin
  • 10. Pintyi Elizabet
  • 11. Pokornyik Nikolett
  • 12. Pongó Barbara Beatrix
  • 13. Tokaj Zsófia
  • 14. Tóth Regina
  • 15. Valkai Nikoletta
  • 16. Vida Vivien Jennifer
  • 17. Wéber Regina Nikoletta
12. fodrász
  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Ady Jennifer
  • 2. Áldott Dorina
  • 3. Bécsi Regina Krisztina
  • 4. Borbély Zsuzsanna Eszter
  • 5. Chira Richard Iosif
  • 6. Cserna Evelyn
  • 7. Horváth Ferenc
  • 8. Kovács Ildikó Zsuzsanna
  • 9. Kristóf Andrea
  • 10. Magyari Mónika Emese
  • 11. Márkus Adrienn
  • 12. Móré Alexandra Éva
  • 13. Muzsai Annamária
  • 14. Nádházi Imola
  • 15. Nyisztor Tímea
  • 16. Pál Adrienn Dalma
  • 17. Szabó Brigitta
12. kőműves
  • osztályfőnök: Aipliné Tóth Ilona


  • 1. Bajnok Tamás János
  • 2. Bobek Ádám László
  • 3. Bodor Gergő
  • 4. Borbély Tamás
  • 5. Bukri József
  • 6. Demeter Attila
  • 7. Kárpáti Dominik
  • 8. Keresztesi Antal Bence
  • 9. Kiss Ádám
  • 10. Kosiczki József
  • 11. Kovács Bence
  • 12. Kovács Zoltán
  • 13. Nichtovitz Károly
  • 14. Pittenauer Ákos
  • 15. Szalacsi Viktor
  • 16. Szilágyi Balázs
  • 17. Tóth Tibor
  • 18. Viktor Kristóf
  • 19. Zatureczki Sándor
12. vízvezeték-szerelő
  • osztályfőnök: Sótonyi Zoltán


  • 1. Annau István Zoltán
  • 2. Borbély József
  • 3. Czidor Máté Zoltán
  • 4. Dósa Dávid Tamás
  • 5. Kovács Béla
  • 6. Molnár Krisztián
  • 7. Nagy Gábor
  • 8. Sárközi Imre
  • 9. Tóth Gergő
  • 10. Zsifkovics Tamás
12. É
  • osztályfőnök: Sianos Krisztina


  • 1. Bajnok Richárd
  • 2. Barta Dániel
  • 3. Benczúr Bence
  • 4. Dobronyi János
  • 5. Fodor Zoltán
  • 6. Fülöp Krisztián
  • 7. Galambos Norbert László
  • 8. Mendi Tibor
  • 9. Mihó Levente Gábor
  • 10. Piróth Roland
  • 11. Répás Szabolcs
  • 12. Rumi Bendegúz
  • 13. Szabó Gábor
  • 14. Szarka Ákos
  • 15. Takács Tibor Gyula
  • 16. Török László
  • 17. Törpényi Titusz
  • 18. Trubin Richárd Róbert
  • 19. Valentyik Tamás
  • 20. Varga Máté Sándor
12. K
  • osztályfőnök: Kocsisné Szabados Rita


  • 1. Bárány Lúcia
  • 2. Csordás Gabriella
  • 3. Darázs Alexandra
  • 4. Demeter Csenge
  • 5. Englert Alexandra
  • 6. Földi Adrienn
  • 7. Gózon Brigitta
  • 8. Horváth Cintia Rozália
  • 9. Huszár Jennifer
  • 10. Kovács Kitti Rita
  • 11. Krizsik Alexandra
  • 12. Lingurár Mária
  • 13. Lingurár Tímea
  • 14. Mag Máté
  • 15. Márkus Anna
  • 16. Mészáros Henrietta
  • 17. Molnár Piroska
  • 18. Nagy Nikolett
  • 19. Nagy Vivien
  • 20. Németh Jonatán
  • 21. Paskó Petra
  • 22. Pető Dominik
  • 23. Pittenauer Márk
  • 24. Szabó Lívia Alexandra
  • 25. Szebellédi Zita
  • 26. Szomszéd Nándor Gergely
  • 27. Szűcs Nikolett
  • 28. Tóth Balázs Bence
  • 29. Varga Bettina
  • 30. Varga Miklós
  • 31. Varga Viktória
12. V
  • osztályfőnök: Pető László


  • Közgazdaságtan
  • 1. Ács Ádám Luciano
  • 2. Bánhegyi Brigitta
  • 3. Bödő Nikolett
  • 4. Böröcz Bence
  • 5. Csonka Orsolya
  • 6. Halász Petra
  • 7. Józsa Anna
  • 8. Kiss Izabella
  • 9. Kovács Dóra
  • 10. Mérőfi Kristóf Miklós
  • 11. Sárosi Noémi Zsuzsanna
  • 12. Szabó Máté Zoltán
  • 13. Szabó Nikolett
  • 14. Tyápai Nóra


  • Informatika
  • 1. Bak Bence
  • 2. Fehér Ádám
  • 3. Feltser Adrián
  • 4. Hernáczki Roland
  • 5. Horváth Gaszton Sándor
  • 6. Juhász Zoltán
  • 7. Kállai Ferenc Bence
  • 8. Kovács József
  • 9. Szabados Viktor


13. log
  • osztályfőnök: Horák György


  • 1. Ádám Dorina
  • 2. Balogh Dóra
  • 3. Drahos Eliza
  • 4. Gáncsos Dominika
  • 5. Gyivi János
  • 6. Harcsa Krisztina
  • 7. Horváth Szandra
  • 8. Kun Erzsébet
  • 9. Léderer Lilla
  • 10. Patai Mónika Julianna
  • 11. Sass László Bence
  • 12. Szadai Annamária
  • 13. Szarka Nóra
  • 14. Szobodek Dávid Árpád
  • 15. Takács Kinga
  • 16. Zsigó Elizabet
Copyright© ÉSZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája, 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u. 63.