Osztályok 2012-2013

9. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Tóth Rózsika


  • 1. Bajnok Tamás János
  • 2. Bálint László
  • 3. Berki László
  • 4. Fekete Szimonetta
  • 5. Földi Vivien
  • 6. Gazda Flanna Viktória
  • 7. Hegyi Andrea
  • 8. Hegedűs Norbert
  • 9. Horváth Bianka
  • 10. Ilyés Elizabet
  • 11. Kéhl Vivien
  • 12. Kocsis Barbara
  • 13. Kovács Bence
  • 14. Kovács Zoltán
  • 15. Krizsik Balázs
  • 16. Kun Norbert József
  • 17. Márk Dávid
  • 18. Nagy József
  • 19. Pintyi Krisztián
  • 20. Romanoczki Nikolett
  • 21. Ruckl Máté Adrián
  • 22. Szabó Nikolett
  • 23. Szabó Tibor
  • 24. Tóth Norbert
  • 25. Tóth Tibor
  • 26. Valkai Nikoletta
  • 27. Vorák Anikó Zsanett
9. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Bőcze Bernadett


  • 1. Annaú István Zoltán
  • 2. Bata Norbert Bence
  • 3. Béczi Rita
  • 4. Bognár Asztrik István
  • 5. Borbély József
  • 6. Büjtös Roland
  • 7. Csík Tamás
  • 8. Demeter Attila
  • 9. Dósa Dávid Tamás
  • 10. Erdősi Vivien
  • 11. Gavallér Etelka Kitti
  • 12. Herbert Mihály
  • 13. Jakab László Károly
  • 14. Joszkin Andrea
  • 15. Józan Dávid
  • 16. Juhász Szabolcs
  • 17. Kovács Edina
  • 18. Kun Dalma Izabella
  • 19. Mendi Lajos
  • 20. Nagy Mihály
  • 21. Nagy Zsuzsanna Natália
  • 22. Náhlik Ildikó
  • 23. Papp László
  • 24. Pokornyik István
  • 25. Polyák Péter
  • 26. Simonek József
  • 27. Spisák Bernadett
  • 28. Sztojka Klaudia
  • 29. Tóth Regina
  • 30. Wéber Regina Nikoletta
  • 31. Zatureczki Sándor
  • 32. Zsivnovszki József
9. K
  • osztályfőnök: Kosik Katalin


  • 1. Asztalos Loretta
  • 2. Bábel Beáta
  • 3. Drozd Antal Dániel
  • 4. Horváth Krisztina
  • 5. Józsa Vivien Pálma
  • 6. Kalocsai Imre
  • 7. Kiss Richárd
  • 8. Klenóczki Éva Klaudia
  • 9. Kotlár Regina
  • 10. Lakatos Andrea
  • 11. Lakatos Tibor
  • 12. Majer Vanda
  • 13. Molnár Anikó Judit
  • 14. Németh Anasztázia Vanessza
  • 15. Nichtovitz Károly
  • 16. Ódor Mariann
  • 17. Palicz Ádám
  • 18. Papp Regina Diána
  • 19. Riedl Ramóna Julianna
  • 20. Rumi Renáta
  • 21. Simán Roxána
  • 22. Szabó Richárd István
  • 23. Szűcs Sándor György
  • 24. Tóth Gergely
  • 25. Tóth Tifani
  • 26. Varga Evelin Zsuzsanna
9. V
  • osztályfőnök: Molnárné Varga Irén


  • 1. Bukri József
  • 2. Feczesin Kristóf
  • 3. Feigl László Ferenc
  • 4. Gyügyi Béla Sándor
  • 5. Halász Dezső Márton
  • 6. Holub Ákos
  • 7. Kaló Martina Katalin
  • 8. Kalapács Péter
  • 9. Kállai Tamás Péter
  • 10. Kovács Bence Armand
  • 11. Kovács Gergő
  • 12. Kovács Nikolett
  • 13. Kovács Tamás György
  • 14. Lukács Dániel Zsolt
  • 15. Répás István Dávid
  • 16. Sáfár Vilmos
  • 17. Szabados István Máté
  • 18. Szabó Richárd Vince
  • 19. Szalacsi Viktor
  • 20. Szép Attila
  • 21. Szikora Balázs
  • 22. Szilágyi Balázs
  • 23. Sztojka László György
  • 24. Tokaj Zsófia
  • 25. Tóth Dániel
  • 26. Ujhelyi Kristóf
  • 27. Ulmann Richárd
  • 28. Vizeli Zoltán János
10. a
  • osztályfőnök: Andrási Károly


  • 1. Ács Máté Viktor
  • 2. Ady Jennifer
  • 3. Bécsi Regina Krisztina
  • 4. Bodor Gergő
  • 5. Borbély Zsuzsanna Eszter
  • 6. Chira Richárd Iosif
  • 7. Czidor Máté Zoltán
  • 8. Horváth Ferenc
  • 9. Kiss Ádám
  • 10. Mészáros Nikolett Vanessza
  • 11. Muzsai Annamária
  • 12. Nádházi Imola
  • 13. Nagy Gábor
  • 14. Nyisztor Tímea
  • 15. Sallai Dorina Szidónia
  • 16. Szabó Brigitta
  • 17. Szakács Márk Tibor
  • 18. Tassi Ivett Andrea
  • 19. Tóth Gergő
  • 20. Zsivkovics Tamás
  • 21. Zsolnai Zsanett
  • 22. Kovács Ildikó Zsuzsanna
10. b
  • osztályfőnök: Schwarczenberger Magdolna


  • 1. Berki Nikolett
  • 2. Cserna Evelyn
  • 3. Cserni Henrietta
  • 4. Gagyi Herold
  • 5. Horváth Dániel
  • 6. Horváth Judit
  • 7. Jakab Tünde
  • 8. Jánoska Nikolett
  • 9. Keszthelyi Bence
  • 10. Kosiczki József
  • 11. Kovács Aranka
  • 12. Kovács Béla
  • 13. Kovács Katalin
  • 14. Magyari Mónika Emese
  • 15. Nagy Nikolett
  • 16. Nagy Szandra
  • 17. Pokornyik Nikolett
  • 18. Pongó Barbara Beatrix
  • 19. Surányi Laura
  • 20. Szekeres Krisztina Julianna
  • 21. Varga Attila
10. É
  • osztályfőnök: Sianos Krisztina


  • 1. Bajnok Richárd
  • 2. Barta Dániel
  • 3. Benczúr Bence
  • 4. Dobronyi János
  • 5. Fodor Zoltán
  • 6. Fülöp Krisztián
  • 7. Galambos Norbert
  • 8. Haász Gabriella
  • 9. Kárpáti Dominik
  • 10. Mendi Tibor
  • 11. Mihó Levente Gábor
  • 12. Némedi Tóth Katalin
  • 13. Piróth Roland
  • 14. Répás Szabolcs
  • 15. Rumi Bendegúz
  • 16. Szabó Gábor
  • 17. Szabó Richárd
  • 18. Szarka Ákos
  • 19. Takács Tibor Gyula
  • 20. Török László
  • 21. Törpényi Titusz
  • 22. Trubin Richárd Róbert
  • 23. Valentyik Tamás
  • 24. Varga Máté Sándor
10. K
  • osztályfőnök: Kocsisné Szabados Rita


  • 1. Bárány Lúcia
  • 2. Csordás Gabriella
  • 3. Darázs Alexandra
  • 4. Demeter Csenge
  • 5. Englert Alexandra
  • 6. Földi Adrienn
  • 7. Gózon Brigitta
  • 8. Horváth Cintia Rozália
  • 9. Huszár Jennifer
  • 10. Kovács Kitti Rita
  • 11. Kővári Áron Ferenc
  • 12. Krizsik Alexandra
  • 13. Lingurár Mária
  • 14. Lingurár Tímea
  • 15. Mag Máté
  • 16. Márkus Anna
  • 17. Mészáros Henrietta
  • 18. Molnár Piroska
  • 19. Nagy Nikolett
  • 20. Nagy Vivien
  • 21. Németh Jonatán
  • 22. Paskó Petra
  • 23. Petkov-Krisztov Katalin
  • 24. Pető Dominik
  • 25. Pittenauer Márk
  • 26. Simon Domonkos
  • 27. Simon Gabriella
  • 28. Szabó Lívia Alexandra
  • 29. Szebellédi Zita
  • 30. Szomszéd Nándor Gergely
  • 31. Szűcs Nikolett
  • 32. Tóth Balázs Bence
  • 33. Varga Bettina
  • 34. Varga Viktória
10. V
  • osztályfőnök: Pető László


  • 1. Ács Ádám Luciano
  • 2. Bak Bence
  • 3. Bánhegyi Brigitta
  • 4. Barta Tamara
  • 5. Bereczki Beáta
  • 6. Bödő Nikolett
  • 7. Csonka Orsolya
  • 8. Dulcz Mirtill
  • 9. Fabula Mária
  • 10. Fehér Ádám
  • 11. Feltser Adrián
  • 12. Hernáczki Roland
  • 13. Horváth Gaszton Sándor
  • 14. Horváth Vanessza
  • 15. Józsa Anna
  • 16. Juhász Zoltán
  • 17. Kalapács Adrienn
  • 18. Kállai Ferenc Bence
  • 19. Keresztesi Antal Bence
  • 20. Kiss Izabella
  • 21. Kovács Dóra
  • 22. Kovács József
  • 23. Rideg Fábió
  • 24. Schwarczenberger Gyula
  • 25. Szabados Viktor
  • 26. Szabó Máté Zoltán
  • 27. Tyápai Nóra
11. K
  • osztályfőnök: Kovácsné Nagy Mária


  • 1. Ádám Dorina
  • 2. Bábel Bence
  • 3. Balogh Dóra
  • 4. Benedek Ilona
  • 5. Bognár Márton Antal
  • 6. Drahos Eliza Bernadett
  • 7. Gyivi János
  • 8. Harcsa Krisztina
  • 9. Horváth Szandra
  • 10. Huszár Gyöngyi
  • 11. Kovács Alexandra
  • 12. Kovács Mátyás
  • 13. Kun Erzsébet
  • 14. Kánisz Katalin
  • 15. Mérőfi Kristóf Miklós
  • 16. Molnár Ádám Zsolt
  • 17. Molnár Edit Rita
  • 18. Nagy Zsanett
  • 19. Nagyszegi Bence
  • 20. Sallai Judit
  • 21. Sass László Bence
  • 22. Szabó Nikolett
  • 23. Szadai Annamária
  • 24. Száki Ildikó Jenifer
  • 25. Takács Kinga
  • 26. Verdes László Szilárd
  • 27. Vorák Alexandra Mária
  • 28. Zsigó Elizabet
11. V

  • osztályfőnök: Matics Ágnes


  • 1. Balázs Bence
  • 2. Boros Kristóf
  • 3. Budai Alex
  • 4. Dévavári Dániel János
  • 5. Gerecz Csaba Viktor
  • 6. Gieth Eszter
  • 7. Gyovai Bernát
  • 8. Hódis Tímea
  • 9. Horn Kristóf Gábor
  • 10. Kállai Lajos
  • 11. Kerti Viktor
  • 12. Király János
  • 13. Kiss Ádám
  • 14. Kosztyu László
  • 15. Mózes Vivien Virág
  • 16. Mudri Erik
  • 17. Ódor Balázs
  • 18. Óvári Márk
  • 19. Ozsváth Attila
  • 20. Piróth László Gábor
  • 21. Szalay Anikó Mónika
  • 22. Szeredi Tamás
  • 23. Tóth Réka Eszter
11. asztalos

  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Bata Norbert Márk
  • 2. Bucskó Krisztián
  • 3. Dániel Ádám Tibor
  • 4. Denke Róbert
  • 5. Farkas László
  • 6. Gajár Bence
  • 7. Gáspár Ádám
  • 8. Gáspár Zsolt
  • 9. Gecze Péter
  • 10. Hegedűs Norbert
  • 11. Horváth Norbert
  • 12. Juhász Zsolt Alex
  • 13. Kosánszky Zoltán Sándor
  • 14. Kovács Márk Dániel
  • 15. Kovács Tamás
  • 16. Michélisz János László
  • 17. Molnár Zsolt
  • 18. Móra Ákos
  • 19. Orova Csaba
  • 20. Petkov- Krisztov Péter
  • 21. Polyák Attila
  • 22. Princz Norbert
  • 23. Püspöki Attila
  • 24. Rostás Sándor
  • 25. Schmidt Dávid
  • 26. Szabó Erik
  • 27. Szabó Dávid
  • 28. Szűcs Roland
  • 29. Urbán Zoltán Márk
  • 30. Végh Zoltán
11. csőszerelő

  • osztályfőnök: Sótonyi Zoltán


  • 1. Bognár Csaba
  • 2. Csicsó János Márk
  • 3. Fodor Bálint Gábor
  • 4. Gáspár Sándor
  • 5. Haász Christopher
  • 6. Hermann Ádám Dániel
  • 7. Kiss István
  • 8. Krasznai István
  • 9. Marossy Zoltán Márió
  • 10. Nagy Richárd
  • 11. Orosz István
  • 12. Pánti Alex
  • 13. Pőcze István
  • 14. Riedl Kornél
  • 15. Szakolczai Sándor Márton
  • 16. Szász Sándor
11. fodrász

  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Ámik Bernadett
  • 2. Bata Bernadett
  • 3. Bikádi Ivett
  • 4. Blum Kitti
  • 5. Budai Alida
  • 6. Cseri Vivien
  • 7. Dávid Judit Kitti
  • 8. Gáspár Nikolett
  • 9. Jakab Brigitta Julianna
  • 10. Kálmán Diána Éva
  • 11. Kovács Gergely
  • 12. Marics Klaudia
  • 13. Markó Alexandra Mária
  • 14. Miszkuly Alexandra
  • 15. Móré Alexandra Éva
  • 16. Móré Erika Mária
  • 17. Pál Adrienn Dalma
  • 18. Seres Tamás
  • 19. Szalacsi Bernadett
  • 20. Zámbó Barbara
11. kőműves

  • osztályfőnök: Juhász László


  • 1. Balázs Dávid
  • 2. Beck Attila Krisztián
  • 3. Borbély Attila
  • 4. Bődi Bence
  • 5. Cseh Benedek
  • 6. Cser György András
  • 7. El-Sayed Nabil Fahmy
  • 8. Farkas Roland Péter
  • 9. Gaál Richárd
  • 10. Gáspár József
  • 11. Hegedűs István
  • 12. Jávorszki Dániel
  • 13. Juhász Sándor
  • 14. Kókai Roland
  • 15. Kollár László
  • 16. Kovács Márk Tamás
  • 17. Mátrai József
  • 18. Nagy Máté
  • 19. Piróth Dávid
  • 20. Radványi Richárd László
  • 21. Surányi Norbert
  • 22. Sváb Norbert
  • 23. Takács Krisztián
  • 24. Tóth Vince
  • 25. Varga Zsolt
  • 26. Várszegi Bence
11. szobafestő

  • osztályfőnök: Végh István


  • 1. Csaplár Bence
  • 2. Darázs Gábor
  • 3. Dudás Sándor Koppány
  • 4. Fata Dávid Vilmos
  • 5. Geiger Zsolt
  • 6. Juhász Zsolt Martin
  • 7. Kengyel Sándor
  • 8. Kócs Sándor
  • 9. Mózes Zsolt Bence
  • 10. Muránszki Zsigmond
  • 11. Nagylaki Gábor
  • 12. Sándor Kristóf
  • 13. Sándor Tamás
  • 14. Szatmári Félix
  • 15. Torzsás Gergő
  • 16. Varga Richárd Dávid
12. asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Benke Dániel
  • 2. Berki Attila Zsombor
  • 3. Czékmán Kálmán
  • 4. Csákvári Gábor
  • 5. Deutsch Alex Péter
  • 6. Drozd György
  • 7. Fábián Tamás
  • 8. Fazekas Gábor
  • 9. Fekete Dávid László
  • 10. Fekete Marcell
  • 11. Gacs Levente
  • 12. Horvtáh Norbert
  • 13. Juhász Attila
  • 14. Juhász Gábor
  • 15. Káli Tamás
  • 16. Kreisz Krisztof
  • 17. Molnár András
  • 18. Molnár Márk
  • 19. Náhlik Dániel
  • 20. Prikryl Lajos Péter
  • 21. Ruff András
  • 22. Tóth Dávid
  • 23. Várkonyi Róbert Márk
12. eladó
  • osztályfőnök: Jároliné Lázár Katalin


  • 1. Béczi Éva
  • 2. Demjén Adrienn
  • 3. Földi Mária Ildikó
  • 4. Langó Szilvia
  • 5. Müllner Zsuzsanna Nikolett
  • 6. Simonics Edit
  • 7. Siroki Alexandra
  • 8. Szmolár Brigitta
  • 9. Topfer Brigitta
  • 10. Vida Vivien
12. fodrász
  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Bödő Richárd
  • 2. Bublik Alexandra
  • 3. Ember Mónika
  • 4. Hornyák Vivien
  • 5. Jakab Alexandra
  • 6. Kovács Krisztián
  • 7. Nagy Barbara
  • 8. Németh Edina
  • 9. Seres Viktória
  • 10. Szabados Sámuel
  • 11. Szabó Alexandra Edit
  • 12. Takács Evelin Violetta
  • 13. Tóth Zsolt
12. kőműves
  • osztályfőnök: Aipliné Tóth Ilona


  • 1. Bödő Richárd
  • 2. Bublik Alexandra
  • 3. Ember Mónika
  • 4. Hornyák Vivien
  • 5. Jakab Alexandra
  • 6. Kovács Krisztián
  • 7. Nagy Barbara
  • 8. Németh Edina
  • 9. Seres Viktória
  • 10. Szabados Sámuel
  • 11. Szabó Alexandra Edit
  • 12. Takács Evelin Violetta
  • 13. Tóth Zsolt
12. K
  • osztályfőnök: Rokiczky Valéria


  • 1. Balogh Richárd
  • 2. Fülöp Sándor
  • 3. Gál Nikolett
  • 4. Gáncsos Mercédesz
  • 5. Gyergyói Kamilla
  • 6. Hegedűs Bettina
  • 7. Horák Réka
  • 8. Kolompár Péter Lajos
  • 9. Kovács Rita
  • 10. Nagy Tamás Bence
  • 11. Papp Enikő
  • 12. Pék Melinda
  • 13. Pintyi Barbara
  • 14. Pusztai Dorina
  • 15. Radványi Georgina
  • 16. Simon Norbert
  • 17. Szikora Dóra
  • 18. Tuska Dániel
12. V
  • osztályfőnök: Vella Pál


  • 1. Bak Zoltán
  • 2. Balla Fanni
  • 3. Bödő Dominic
  • 4. Csepregi Attila
  • 5. Csüllög Dániel István
  • 6. Fabula István
  • 7. Gyetkó Péter
  • 8. Gyökér Norbert Mihály
  • 9. Jakus Tibor
  • 10. Kácser József
  • 11. Kiss Zoltán
  • 12. Kolda Ákos Sándor
  • 13. Nagy László
  • 14. Németh Kristóf
  • 15. Orova László
  • 16. Pittenauer Ákos
  • 17. Schwarcz Norbert József
  • 18. Szabó Norbert
  • 19. Szűcs Donát
  • 20. Viktor Kristof
  • 21. Viski Árpád
  • 22. Viski Ferenc


13. ker
  • osztályfőnök: Molnárné Varga Irén


  • 1. Dénes Dóra
  • 2. Gózon Renáta
  • 3. Göndöcz Kitti
  • 4. Gubacsi Gyöngyi Gabriella
  • 5. Hámori Patrik Márk
  • 6. Jakab Kitti
  • 7. Joszkin Dóra
  • 8. Kristóf Andrea
  • 9. Márkus Adrienn
  • 10. Márkus Lóránt
  • 11. Molnár Krisztián
  • 12. Necsász Mónika
  • 13. Németh Anikó
  • 14. Ódor Bettina
  • 15. Osztovics Brigitta
  • 16. Papp István Ákos
  • 17. Pataki Ágnes
  • 18. Povenszki Alexandra
  • 19. Puporka Döniz Andrea
  • 20. Takács Tímea
  • 21. Takaró Áron Csanád
  • 22. Taligás Beáta Erzsébet
  • 23. Tóth Nikolett
  • 24. Veres Tamás
  • 25. Vidák Georgina
  • 26. Viski Gergő
Copyright© ÉSZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája, 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u. 63.