Osztályok 2011-2012

9. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Molnárné Varga Irén


  • 1. Ács Máté Viktor
  • 2. Ady Jennifer
  • 3. Bajnok Tamás
  • 4. Bodor Gergő
  • 5. Chira Richard Iosif
  • 6. Czidor Máté Zoltán
  • 7. Csereklei Vivien
  • 8. Csicsó János Márk
  • 9. Csík Tamás
  • 10. Demeter Annamária
  • 11. Gáspár Rita Anna
  • 12. Haász Christopher
  • 13. Horváth Ferenc
  • 14. Juhász Sándor
  • 15. Kanyik Éva Julianna
  • 16. Kiss Ádám
  • 17. Kovács Erika
  • 18. Lacházi Tibor
  • 19. Mészáros Nikolett Vanessza
  • 20. Muzsai Annamária
  • 21. Nádházi Imola
  • 22. Nagy Gábor
  • 23. Nyisztor Tímea
  • 24. Radványi Richárd László
  • 25. Sallai Dorina Szidónia
  • 26. Simon Roland
  • 27. Szakács Márk Tibor
  • 28. Tassi Ivett Andrea
  • 29. Tóth Gergő
  • 30. Zsifkovics Tamás
  • 31. Zsolnai Zsanett

9. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Schwarczenberger Magdolna


  • 1. Annaú István Zoltán
  • 2. Berki Nikolett
  • 3. Bucskó Krisztián
  • 4. Cserni Henrietta
  • 5. Gáspár Ádám
  • 6. Horváth Judit
  • 7. Józan Dávid
  • 8. Kollár László
  • 9. Kosiczki József
  • 10. Kovács Aranka
  • 11. Kovács Katalin
  • 12. Kun Dzsenifer Szilvia
  • 13. Mendi Lajos
  • 14. Nagy Szandra
  • 15. Pokornyik Nikolett
  • 16. Pongó Barbara Beatrix
  • 17. Princz Norbert
  • 18. Sztojka Klaudia
  • 19. Valentyik Tamás
  • 20. Vida Nikoletta

9. É
  • osztályfőnök: Sianos Krisztina


  • 1. Bajnok Richárd
  • 2. Bodnár Csaba
  • 3. Cseh Benedek
  • 4. Demeter Attila
  • 5. Dobronyi János
  • 6. Farkas Roland Péter
  • 7. Fülöp Krisztián
  • 8. Haász Gabriella
  • 9. Jávorszki Dániel
  • 10. Joszkin Andrea
  • 11. Kállai Tamás Péter
  • 12. Kosánszky Zoltán Sándor
  • 13. Kovács Béla
  • 14. Kovács Márk Dániel
  • 15. Mendi Tibor
  • 16. Mihó Levente Gábor
  • 17. Némedi Tóth Katalin
  • 18. Piróth Roland
  • 19. Répás Szabolcs
  • 20. Rumi Bendegúz
  • 21. Szabó Gábor
  • 22. Szabó Richárd
  • 23. Szilágyi Balázs
  • 24. Takács Tibor Gyula
  • 25. Törpényi Titusz
  • 26. Trubin Richárd Róbert
  • 27. Varga Máté Sándor
  • 28. Varga Zsolt

9. K
  • osztályfőnök: Szabados Rita


  • 1. Csordás Gabriella
  • 2. Darázs Alexandra
  • 3. Demeter Csenge
  • 4. Fabula Mária
  • 5. Földi Adrienn
  • 6. Gózon Brigitta
  • 7. Horváth Cintia Rozália
  • 8. Kiss Richárd
  • 9. Kovács Kitti Rita
  • 10. Kővári Áron Ferenc
  • 11. Krizsik Alexandra
  • 12. Lingurár Mária
  • 13. Lingurár Tímea
  • 14. Mag Máté
  • 15. Márki Viktor Márk
  • 16. Márkus Anna
  • 17. Mészáros Henrietta
  • 18. Molnár Piroska
  • 19. Nagy Nikolett
  • 20. Nagy Vivien
  • 21. Németh Jonatán
  • 22. Nichtovitz Károly
  • 23. Paskó Petra
  • 24. Pető Dominik
  • 25. Pittenauer Márk
  • 26. Simon Gabriella
  • 27. Szabó Lívia Alexandra
  • 28. Szebellédi Zita
  • 29. Szomszéd Nándor Gergely
  • 30. Szűcs Nikolett
  • 31. Varga Bettina
  • 32. Varga Viktória

9. V
  • osztályfőnök: Pető László


  • Közgazdasági
  • 1. Ács Ádám Luciano
  • 2. Barta Tamara
  • 3. Bánhegyi Brigitta
  • 4. Bereczki Beáta
  • 5. Borbély Zsuzsanna Eszter
  • 6. Bödő Nikolett
  • 7. Csonka Orsolya
  • 8. Dulcz Mirtill
  • 9. Horváth Vanessa
  • 10. Kalapács Adrienn
  • 11. Kiss Izabella
  • 12. Kovács Dóra
  • 13. Majer Vanda
  • 14. Tyápai Nóra


  • Informatika
  • 1. Fehér Ádám
  • 2. Feltser Adrián
  • 3. Gál Szabolcs
  • 4. Hernáczki Roland
  • 5. Horváth Gaszton Sándor
  • 6. Juhász Zoltán
  • 7. Kállai Ferenc Bence
  • 8. Keresztesi Antal Bence
  • 9. Kovács József
  • 10. Móra Ákos
  • 11. Németh Daniella Edit
  • 12. Rideg Fábió
  • 13. Schwarczenberger Gyula
  • 14. Tokaj Zsófia
  • 15. Ullman Richárd

10. a
  • osztályfőnök: Andrási Károly


  • 1. Bata Bernadett
  • 2. Budai Alida
  • 3. Cseri Vivien
  • 4. Dávid Kitti
  • 5. Fata Dávid
  • 6. Gáspár Nikolett
  • 7. Jakab Brigitta Julianna
  • 8. Janiga Mercédesz
  • 9. Kálmán Diána Éva
  • 10. Marics Klaudia
  • 11. Mészáros Gábor
  • 12. Miszkuly Alexandra
  • 13. Móré Alexandra
  • 14. Móré Erika
  • 15. Orova Csaba
  • 16. Polyák Attila
  • 17. Püspöki Attila
  • 18. Rostás Sándor
  • 19. Sándor Kristóf
  • 20. Szalacsi Bernadett
  • 21. Zsebők Melinda

10. b
  • osztályfőnök: Bőcze Bernadett


  • 1. Darázs Gábor
  • 2. Geiger Zsolt
  • 3. Göndöcz Ádám László
  • 4. Juhász Zsolt Martin
  • 5. Kengyel Sándor
  • 6. Kócs Sándor
  • 7. Krasznai István
  • 8. Marossy Zoltán Márió
  • 9. Márton Krisztofer
  • 10. Mózes Zsolt Bence
  • 11. Nagy Máté
  • 12. Orosz István
  • 13. Pintyi Róbert
  • 14. Sándor Tamás
  • 15. Szatmári Félix
  • 16. Tóth Vince
  • 17. Végh Zoltán

10. K
  • osztályfőnök: Kovácsné Nagy Mária


  • 1. Ádám Dorina
  • 2. Bábel Bence
  • 3. Balogh Dóra
  • 4. Benedek Ilona
  • 5. Bognár Márton Antal
  • 6. Drahos Eliza Bernadett
  • 7. Drozd Zoltán
  • 8. Gyivi János
  • 9. Horváth Szandra
  • 10. Huszár Gyöngyi
  • 11. Kánisz Katalin
  • 12. Kovács Alexandra
  • 13. Kun Erzsébet
  • 14. Molnár Ádám Zsolt
  • 15. Molnár Edit Rita
  • 16. Nagy Zsanett
  • 17. Nagyszegi Bence
  • 18. Sallai Judit
  • 19. Szabó Nikolett
  • 20. Szadai Annamária
  • 21. Takács Kinga
  • 22. Verdes László Szilárd
  • 23. Vorák Alexandra
  • 24. Zsigó Elizabet

10. V
  • osztályfőnök: Matics Ágnes


  • építőipar
  • 1. Benczúr Bence
  • 2. Gerecz Csaba Viktor
  • 3. Gerzsenyi Csaba
  • 4. Gieth Eszter
  • 5. Keszthelyi Bence
  • 6. Kosztyu László
  • 7. Mózes Vivien
  • 8. Ódor Balázs
  • 9. Óvári Márk
  • 10. Szalay Anikó Mónika
  • 11. Szeredi Tamás


  • informatika
  • 1. Bak Bence
  • 2. Bécsi Regina Krisztina
  • 3. Boros Kristóf
  • 4. Budai Alex
  • 5. Dévavári Dániel János
  • 6. Gagyi Herold Edvárd
  • 7. Gyovai Bernát
  • 8. Hódis Tímea
  • 9. Kállai Lajos
  • 10. Kerti Viktor
  • 11. Király János
  • 12. Kiss Ádám
  • 13. Kovács Ildikó Zsuzsanna
  • 14. Mudri Erik
  • 15. Ozsváth Attila
  • 16. Piróth László
  • 17. Szabados Viktor
  • 18. Tóth Réka Rita

Az osztálykirándulás képei
11. K
  • osztályfőnök: Rokiczky Valéria


  • 1. Balog Richárd
  • 2. Fülöp Sándor
  • 3. Gál Nikolett
  • 4. Gáncsos Mercédesz
  • 5. Gyergyói Kamilla
  • 6. Hegedűs Bettina
  • 7. Horák Réka
  • 8. Jakab Natália
  • 9. Knódel Henriett magántanuló
  • 10. Kolompár Péter Lajos
  • 11. Kovács Rita
  • 12. Nagy Tamás Bence
  • 13. Papp Enikő
  • 14. Pék Melinda
  • 15. Pintyi Barbara
  • 16. Pusztai Dorina
  • 17. Radványi Georgina
  • 18. Simon Norbert
  • 19. Szabó Jennyfer Veronika
  • 20. Szikora Dóra
  • 21. Tuska Dániel
11. V

  • osztályfőnök: Vella Pál


  • építőipar
  • 1. Balla Fanni
  • 2. Bödő Dominic
  • 3. Csepregi Attila
  • 4. Gyetkó Péter
  • 5. Gyökér Norbert
  • 6. Jakus Tibor
  • 7. Kácser József
  • 8. Kolda Ákos
  • 9. Nagy László
  • 10. Németh Kristóf
  • 11. Orova László
  • 12. Pittenauer Ákos
  • 13. Szabó Dávid
  • 14. Szabó Norbert
  • 15. Szűcs Donát
  • 16. Viktor Kristóf


  • informatika
  • 1. Balázs Bence
  • 2. Balogh Máté
  • 3. Bak Zoltán
  • 4. Csüllög Dániel István
  • 5. Fabula István
  • 6. Kiss Zoltán
  • 7. Miskolczi Alex Károly
  • 8. Schwarcz Norbert
  • 9. Viski Árpád
  • 10. Viski Ferenc

11. asztalos

  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Benke Dániel
  • 2. Berki Attila Zsombor
  • 3. Czékmán Kálmán
  • 4. Csákvári Gábor
  • 5. Dániel Ádám Tibor
  • 6. Deutsch Alex Péter
  • 7. Drozd György
  • 8. Fábián Tamás
  • 9. Farkas László
  • 10. Fazekas Gábor
  • 11. Fekete Marcell
  • 12. Gacs Levente
  • 13. Gáspár Zsolt
  • 14. Gazsó Jenő
  • 15. Hegedűs Norbert
  • 16. Honecz Zsolt
  • 17. Horváth Norbert
  • 18. Józan László
  • 19. Juhász Attila
  • 20. Juhász Gábor
  • 21. Káli Tamás
  • 22. Kovács Tamás
  • 23. Kreisz Krisztof
  • 24. Molnár Márk
  • 25. Náhlik Dániel
  • 26. Pőcze István
  • 27. Prikryl Lajos Péter
  • 28. Tóth Dávid
  • 29. Török Csaba
  • 30. Urbán Zoltán Márk
  • 31. Várkonyi Róbert Márk

11. eladó

  • osztályfőnök: Jároliné Lázár Katalin


  • 1. Béczi Éva
  • 2. Bogdány Zita
  • 3. Demjén Adrienn
  • 4. Földi Mária Ildikó
  • 5. Gáspár Szimonetta
  • 6. Keresztes Gábor
  • 7. Kovács Linda
  • 8. Langó Szilvia
  • 9. Lunka Alexandra
  • 10. Major Anett
  • 11. Manzer Csilla
  • 12. Matics Marianna
  • 13. Molnár Kinga
  • 14. Müllner Zsuzsanna Nikolett
  • 15. Nagy Viktória Krisztina
  • 16. Seregély Ágnes Katalin
  • 17. Simonics Edit
  • 18. Siroki Alexandra
  • 19. Szabó Brigitta
  • 20. Szmolár Brigitta
  • 21. Tóth Tímea Renáta
  • 22. Topfer Brigitta
  • 23. Vida Vivien Jennifer
  • 24. Viski Nikolett

11. fodrász

  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Bödő Richárd
  • 2. Donka Erika Martina
  • 3. Ember Mónika
  • 4. Gál Mónika Mercédesz
  • 5. Hornyák Vivien
  • 6. Jakab Alexandra
  • 7. Kalapács Patrícia
  • 8. Kupec Klaudia
  • 9. Markó Alexandra Mária
  • 10. Medgyes Brigitta
  • 11. Nagy Barbara
  • 12. Németh Alíz
  • 13. Németh Edina
  • 14. Seres Viktória
  • 15. Szabados Sámuel
  • 16. Szabó Alexandra Edit
  • 17. Tóth Zsolt
  • 18. Zámbó Barbara

11. kőműves

  • osztályfőnök: Aipliné Tóth Ilona


  • 1. Bodnár Jenő Richárd
  • 2. Bodor Károly
  • 3. Bődi Lajos
  • 4. Dákány László
  • 5. Erdélyi Imre Viktor
  • 6. Fehér Tamás
  • 7. Gecze Tamás
  • 8. Hermann Ádám Dániel
  • 9. Horák Zsolt
  • 10. Jakab László Károly
  • 11. Juhász Bence
  • 12. Kácser Norbert
  • 13. Király Ferenc
  • 14. Kirchner Attila
  • 15. Kiss Barnabás
  • 16. Kókai Roland
  • 17. Kovács Dávid
  • 18. László Sándor
  • 19. Markó Csaba
  • 20. Máté Péter Pál
  • 21. Surányi Norbert
  • 22. Suta Máté
  • 23. Sváb Zsolt
  • 24. Szabó József Bence
  • 25. Turóczi József
  • 26. Varga Csaba Levente

12. asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Bálint Benjámin
  • 2. Berta Gyula
  • 3. Bírtha Kristóf
  • 4. Boglár Richárd
  • 5. Csordás Zsolt
  • 6. Erhardt Zsolt
  • 7. Fekete Dávid László
  • 8. Ferenczi Krisztián
  • 9. Győri Balázs
  • 10. Haraszti József
  • 11. Hegedűs Márk
  • 12. Kováts András
  • 13. Maróti László
  • 14. Molnár András
  • 15. Nagy Dávid
  • 16. Ormándi Márk István
  • 17. Ruff András
  • 18. Szigethy Sándor
  • 19. Szűcs Krisztián
  • 20. Tóth Attila

12. fodrász
  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Baráth Nikolett
  • 2. Bikádi Vivien Cintia
  • 3. Bodor Nikolett
  • 4. Csécs Brigitta
  • 5. Csonka Edit
  • 6. Deminger Alexandra
  • 7. Fehér Beáta
  • 8. Füki Henrietta
  • 9. Halász Angéla Henrietta
  • 10. Kerekes Zoé
  • 11. Koós Erzsébet
  • 12. Major Kinga
  • 13. Markó Éva
  • 14. Nagy Bettina
  • 15. Novák Ádám
  • 16. Rácz Alexandra
  • 17. Simo Norbert
  • 18. Simon Ádám
  • 19. Szabó Márk
  • 20. Szilágyi Zsolt
  • 21. Tóth Alexandra Annamarie
  • 22. Varga Judit
  • 23. Varsányi Noémi
  • 24. Zsákai Ibolya
12. csőszerelő
  • osztályfőnök: Sótonyi Zoltán


  • 1. Földi Balázs
  • 2. Furák Márk Ármin
  • 3. Horváth István
  • 4. Kárpáti Zoltán
  • 5. Kiss Dániel
  • 6. Kovács Attila
  • 7. Kulimak Attila
  • 8. Mintler Attila
  • 9. Molnár Ferenc
  • 10. Nagy Róbert
  • 11. Náhlik Attila
  • 12. Starmüller Márk
  • 13. Szabó Krisztián Gábor
  • 14. Terkán Barabás

12. kőműves
  • osztályfőnök: Juhász László


  • 1. Adácsi Krisztián
  • 2. Fodor Bálint Gábor
  • 3. Lendvai Csaba Ferenc
  • 4. Nagy Ádám
  • 5. Pintér Zsolt
  • 6. Rózsa László
  • 7. Rózsa Zsolt
  • 8. Szabó Ádám
  • 9. Szűcs-Szabó Csaba

12. festő
  • osztályfőnök: Végh István


  • 1. Ács Lajos
  • 2. Beck Attila Krisztián
  • 3. Boros Attila
  • 4. Fodor Zoltán
  • 5. Fülöp Péter
  • 6. Gecse Gábor
  • 7. Gózon Pál
  • 8. Hajlik Máté
  • 9. Kajlik Gábor
  • 10. Matula Gábor
  • 11. Molnár Kornél
  • 12. Ódor Gábor
  • 13. Pernesz Roland
  • 14. Szakáll András
  • 15. Szatmári Erik
  • 16. Tóth Ferenc
  • 17. Tóth Márk Félix
  • 18. Tölgyesi József
  • 19. Török László

12. K
  • osztályfőnök: Molnárné Varga Irén


  • 1. Agócs Kitti
  • 2. Balázs Katalin
  • 3. Bűti Bernadett
  • 4. Gubacsi Gyöngyi Gabriella
  • 5. Hámori Patrik Márk
  • 6. Horn Dániel László
  • 7. Jakab Kitti
  • 8. Jóka Márton László
  • 9. Joszkin Dóra
  • 10. Kiss Barbara
  • 11. Kristóf Andrea
  • 12. Márkus Adrienn
  • 13. Márkus Lóránt
  • 14. Mester Annamária
  • 15. Mészáros Marianna Krisztina
  • 16. Molnár Krisztina
  • 17. Nagy Anita
  • 18. Németh Anikó
  • 19. Osztovics Brigitta
  • 20. Papp István Ákos
  • 21. Pataki Ágnes
  • 22. Povenszki Alexandra
  • 23. Puporka Döniz Andrea
  • 24. Strobán Tamara Diána
  • 25. Tóth Gábor
  • 26. Tóth Szabina

12. V
  • osztályfőnök: Mucsi Zoltán


  • építőipar
  • 1. Balogh Lajos
  • 2. Feith János
  • 3. Gerzsenyi Krisztián
  • 4. Gózon Máté
  • 5. Koczkás Dorina
  • 6. Molnár Krisztián
  • 7. Riedl Kornél
  • 8. Sallai Ivett Julietta
  • 9. Schmidt Dávid
  • 10. Seres Tamás
  • 11. Takács Teréz
  • 12. Ulrich Bettina
  • 13. Uzelman Attila


  • informatika
  • 1. Bujdosó Csaba Krisztián
  • 2. Darázs Ákos
  • 3. Dudás Sándor Koppány
  • 4. Forgács Zsolt
  • 5. Horváth Ignác
  • 6. Koczkás Nándor
  • 7. Lovas Marcell
  • 8. Mihály Ákos Máté
  • 9. Németh Edit
  • 10. Németh Mihály
  • 11. Samu György
  • 12. Szomszéd Norbert



13. asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Bajai Imre Bence
  • 2. Dudás Ádám
  • 3. Erdős Attila
  • 4. Faggyas Márk
  • 5. Hajdu Csaba
  • 6. Hajós Bence
  • 7. Hidegföldi János
  • 8. Kovács Gergely
  • 9. Kupec Gergő
  • 10. Marischler Péter
  • 11. Nemes Gábor
  • 12. Répás Márk
  • 13. Szabados Dávid
  • 14. Szabóki Balázs
  • 15. Törzsök Dániel
  • 16. Vas András
  • 17. Veress Zoltán
  • 18. Wulz Károly



13. fodrász
  • osztályfőnök: Tóth Rózsa


  • 1. Demeter Attila Sándor
  • 2. Farkas Fruzsina
  • 3. Gulyás Krisztina
  • 4. Hering Adrienn
  • 5. Kőnig Anett
  • 6. Kun Krisztina
  • 7. Lendvay Éva
  • 8. Mezei Fanni
  • 9. Micsu Nikoletta Cintia
  • 10. Mihály Marian
  • 11. Nagy Andor
  • 12. Nagy Renáta
  • 13. Sallai Edina
  • 14. Sallai Fruzsina
  • 15. Solymosi Kitti Mercédesz
  • 16. Szabados Szandra
  • 17. Szendi Anikó Melinda
  • 18. Tóth Titanilla
  • 19. Vörös Viktória



13. festő
  • osztályfőnök: Végh István


  • 1. Almási Márton
  • 2. Bálint Henrik Gábor
  • 3. Halász Ádám
  • 4. Horák Róbert
  • 5. Gergely Norbert
  • 6. Keresztes Sándor
  • 7. Kiss Tamás Alex
  • 8. Motyán József
  • 9. Pandur Krisztián
  • 10. Ruszkovics Márk
  • 11. Szakáll Márk
  • 12. Zakár Gábor

Copyright© ÉSZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája, 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u. 63.