Osztályok 2010-2011

9. a
  • asztalos
  • osztályfőnök: Andrási Károly


  • 1. Ady Jennifer
  • 2. Dávid Judit Kitti
  • 3. Demjén Adrienn
  • 4. Fata Dávid
  • 5. Gáspár Nikolett
  • 6. Horák Zsolt
  • 7. Janiga Mercédesz
  • 8. Kovács Erika
  • 9. Kovács Tamás
  • 10. Langó Szilvia
  • 11. Manzer Csilla
  • 12. Marics Klaudia
  • 13. Markó Valéria
  • 14. Mészáros Gábor
  • 15. Miszkuly Alexandra
  • 16. Orova Csaba
  • 17. Orsós Barbara
  • 18. Pál Szilvia Mecédesz
  • 19. Polyák Attila
  • 20. Püspöki Attila
  • 21. Rostás Sándor
  • 22. Seregély Ágnes
  • 23. Szabó Brigitta
  • 24. Tóth Tímea
  • 25. Vasas Barbara

9. b
  • eladó
  • osztályfőnök: Bőcze Bernadett


  • 1. Bata Bernadett
  • 2. Bogdány Zita
  • 3. Budai Alida
  • 4. Czékmán Kálmán
  • 5. Cseri Vivien
  • 6. Demeter Annamária Jennifer
  • 7. Gáspár Rita
  • 8. Gáspár Szimonetta
  • 9. Jakab Brigitta Julianna
  • 10. Kálmán Diána Éva
  • 11. Kócs Sándor
  • 12. Kovács Márk Tamás
  • 13. Major Anett
  • 14. Marossy Zoltán Márió
  • 15. Máté Péter Pál
  • 16. Móré Alexandra
  • 17. Móré Erika
  • 18. Nagy Máté
  • 19. Szalacsi Bernadett
  • 20. Szatmári Félix
  • 21. Varga Zsanett
  • 22. Végh Zoltán
  • 23. Vida Vivien Jennifer
  • 24. Zsebők Melinda
  • 25. Zsolnai Zsanett

9. c
  • osztályfőnök: Molnárné Varga Irén


  • 1. Csákvári Gábor
  • 2. Csík Tamás
  • 3. Darázs Gábor
  • 4. Geiger Zsolt
  • 5. Göndöcz Ádám László
  • 6. Horváth György Bence
  • 7. Juhász Zsolt Martin
  • 8. Kengyel Sándor
  • 9. Kókai Roland
  • 10. Krasznai István
  • 11. Márton Krisztofer
  • 12. Mózes Zsolt Bence
  • 13. Muránszki Tamás
  • 14. Orosz István
  • 15. Sándor Tamás
  • 16. Surányi Norbert
  • 17. Tóth Vince
9. K
  • osztályfőnök: Kovácsné Nagy Mária


  • 1. Ádám Dorina
  • 2. Bábel Bence
  • 3. Balogh Dóra
  • 4. Bognár Márton Antal
  • 5. Darázs Alexandra
  • 6. Drahos Eliza Bernadett
  • 7. Drozd Zoltán
  • 8. Gyivi János
  • 9. Hegazy Alexandra Leila
  • 10. Horváth Szandra
  • 11. Huszár Gyöngyi
  • 12. Kovács Alexandra
  • 13. Lunka Alexandra
  • 14. Menyhárt Krisztina
  • 15. Molnár Ádám Zsolt
  • 16. Molnár Edit Rita
  • 17. Molnár Piroska
  • 18. Nagy Nikolett
  • 19. Nagy Zsanett
  • 20. Nagyszegi Bence
  • 21. Sallai Judit (magántanuló)
  • 22. Simon Gabriella
  • 23. Surányi Laura
  • 24. Szabó Nikolett
  • 25. Szadai Annamária
  • 26. Szebellédi Zita
  • 27. Szekeres Krisztina Julianna
  • 28. Szűcs Nikolett
  • 29. Takács Kinga
  • 30. Verdes László Szilárd
  • 31. Vorák Alexandra
  • 32. Zsingó Elizabet

9. V
  • osztályfőnök: Matics Ágnes


  • Építőipar
  • 1. Benczúr Bence
  • 2. Erős Tamás
  • 3. Gerzsenyi Csaba
  • 4. Gieth Eszter
  • 5. Keszthelyi László
  • 6. Kiss Árpád Attila
  • 7. Kosztyu László
  • 8. László Sándor
  • 9. Mózes Vivien
  • 10. Némedi Tóth Katalin
  • 11. Ódor Balázs
  • 12. Óvári Márk
  • 13. Szalay Anikó Mónika
  • 14. Szeredi Tamás


  • Informatika
  • 1. Bak Bence
  • 2. Bécsi Regina Krisztina
  • 3. Boros Kristóf
  • 4. Budai Alex
  • 5. Fehér Tamás
  • 6. Gagyi Herold Edvárd
  • 7. Gyovai Bernát
  • 8. Hódis Tímea
  • 9. Kállai Lajos
  • 10. Kerti Viktor
  • 11. Király János
  • 12. Kiss Ádám
  • 13. Kovács Ildikó Zsuzsanna
  • 14. Mudri Erik
  • 15. Ozsváth Attila
  • 16. Piróth László
  • 17. Szabados Viktor
  • 18. Sándor Kristóf
  • 19. Tóth Réka Rita

Az osztálykirándulás képei
10. a
  • osztályfőnök: Mucsi Zoltán


  • 1. Fábián Tamás
  • 2. Gecze Tamás
  • 3. Honecz Zsolt
  • 4. Hornyák Vivien
  • 5. Juhász Gábor
  • 6. Kácser József
  • 7. Kácser Norbert
  • 8. Káli Tamás
  • 9. Karadzsovszki Richárd
  • 10. Kovács Dávid
  • 11. Kreisz Krisztof
  • 12. Kupec Klaudia
  • 13. Markó Alexandra Mária
  • 14. Mestra Lajos
  • 15. Müllner Zsuzsanna
  • 16. Nagy Barbara
  • 17. Náhlik Dániel
  • 18. Siroki Alexandra
  • 19. Solymosi András Márk
  • 20. Suta Máté
  • 21. Szabó Alexandra
  • 22. Várkonyi Róbert Márk
  • 23. Viski Nikolett
  • 24. Zámbó Barbara

10. b
  • osztályfőnök: Lepp Krisztina


  • 1. Bélteki Zsolt
  • 2. Beki Alex Géza
  • 3. Berki Attila Zsombor
  • 4. Bödő Richárd
  • 5. Deli Dániel
  • 6. Ember Mónika
  • 7. Fazekas Gábor
  • 8. Földi Mária Ildikó
  • 9. Gacs Levente
  • 10. Garamvölgyi Mária Nikolett
  • 11. Kalapács Patrícia
  • 12. Kiss Attila (magántanuló)
  • 13. Medgyes Brigitta
  • 14. Medgyes Gyöngyi
  • 15. Molnár Márk
  • 16. Németh Alíz
  • 17. Németh Edina
  • 18. Paragovics Ferenc Olivér
  • 19. Szabados Sámuel
  • 20. Szabó Márk
  • 21. Topfer Brigitta
  • 22. Tóth Zsolt
  • 23. Veszelka Éva

10. K
  • osztályfőnök: Rokiczky Valéria


  • 1. Balog Richárd
  • 2. Gál Nikolett
  • 3. Gáncsos Mercédesz
  • 4. Gyergyói Kamilla
  • 5. Hegedűs Bettina
  • 6. Horák Réka
  • 7. Knódel Henriett (magántanuló)
  • 8. Kolompár Péter Lajos
  • 9. Kovács Anita
  • 10. Kovács Linda
  • 11. Kovács Rita
  • 12. Nagy Tamás Bence
  • 13. Nagy Viktória
  • 14. Papp Enikő
  • 15. Pék Melinda
  • 16. Pintyi Barbara
  • 17. Pusztai Dorina
  • 18. Radványi Georgina
  • 19. Szabó Jennyfer Veronika
  • 20. Szikora Dóra
  • 21. Tuska Dániel

10. V
  • osztályfőnök: Vella Pál


  • építőipar
  • 1. Bai Nikolett Bettina
  • 2. Balla Fanni
  • 3. Bödő Dominic
  • 4. Csepregi Attila
  • 5. Gyetkó Péter
  • 6. Jakus Tibor
  • 7. Kolda Ákos
  • 8. Nagy László
  • 9. Orova László
  • 10. Pittenauer Ákos
  • 11. Szabó Norbert
  • 12. Szűcs Donát
  • 13. Viktor Kristóf


  • informatika
  • 1. Balogh Máté
  • 2. Bak Zoltán
  • 3. Csüllög Dániel István
  • 4. Fabula István
  • 5. Gyökér Norbert
  • 6. Kiss Zoltán
  • 7. Schwarcz Norbert
  • 8. Viski Árpád
  • 9. Viski Ferenc

11. K
  • osztályfőnök: Molnárné Varga Irén


  • 1. Agócs Kitti
  • 2. Bajnok Rebeka
  • 3. Balázs Katalin
  • 4. Bűti Bernadett
  • 5. Fekete Marcell
  • 7. Gubacsi Gyöngyi Gabriella
  • 8. Hámori Patrik Márk
  • 9. Horn Dániel László
  • 10. Jakab Kitti
  • 11. Jakab Natália
  • 12. Jóka Márton László
  • 13. Joszkin Dóra
  • 14. Kiss Barbara
  • 15. Kristóf Andrea
  • 16. Márkus Adrienn
  • 17. Márkus Lóránt
  • 18. Mester Annamária
  • 19. Molnár Kinga
  • 20. Molnár Krisztina
  • 21. Nagy Anita
  • 22. Németh Anikó
  • 23. Osztovics Brigitta
  • 24. Papp István Ákos
  • 25. Pataki Ágnes
  • 26. Povenszki Alexandra
  • 27. Puporka Döniz Andrea
  • 28. Rácz Mercédesz
  • 29. Spiesz Marianna
  • 30. Strobán Tamara
  • 31. Tóth Gábor
  • 32. Tóth Szabina
  • 33. Vadász Gabriella
11. V

  • osztályfőnök: Feith János


  • építőipar
  • 1. Balogh Lajos
  • 2. Gózon Máté
  • 3. Feith János
  • 4. Gerzsenyi Krisztián
  • 5. Koczkás Dorina
  • 6. Lendvai Csaba Ferenc
  • 7. Molnár Krisztián
  • 8. Riedl Kornél
  • 9. Sallai Ivett Julietta
  • 10. Seres Tamás
  • 11. Schmidt Dávid
  • 12. Szabó Dávid
  • 13. Takács Teréz
  • 14. Tóth Patrik
  • 15. Ulrich Bettina
  • 16. Uzelman Attila


  • 1. Bujdosó Csaba Krisztián
  • 2. Csaplár Bence
  • 3. Darázs Ákos
  • 4. Dudás Sándor Koppány
  • 5. Forgács Zsolt
  • 6. Horváth Ignác
  • 7. Koczkás Nándor
  • 8. Lovas Marcell
  • 9. Mihály Ákos Máté
  • 10. Miskolczi Alex Károly
  • 11. Muránszki Zsigmond
  • 12. Németh Edit
  • 13. Németh Mihály
  • 14. Samu György
  • 15. Szomszéd Norbert
  • 16. Papp Tibor

11. asztalos

  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Bálint Benjámin
  • 2. Beke Norbert
  • 3. Berta Gyula
  • 4. Bírtha Kristóf
  • 5. Boglár Richárd
  • 6. Csordás Zsolt
  • 7. Donatin Zsolt
  • 8. Drozd György
  • 9. Erhardt Zsolt
  • 10. Fekete Dávid László
  • 11. Ferenczi Krisztián
  • 12. Geiger Gábor
  • 13. Győri Balázs
  • 14. Haraszti József
  • 15. Józan Dávid
  • 16. Keresztes Gábor
  • 17. Kováts András
  • 18. Lindis Roland
  • 19. Madar Lajos
  • 20. Maróti László
  • 21. Molnár András
  • 22. Nagy Dávid
  • 23. Ormándi Márk István
  • 24. Prikryl Lajos Péter
  • 25. Ruff András
  • 26. Szabó József Bence
  • 27. Szigethy Sándor
  • 28. Szűcs Krisztián
  • 29. Tóth Attila
  • 30. Török Csaba
  • 31. Veszelka Tamás

11. fodrász

  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Bak Ágnes
  • 2. Bánóczi Nóra
  • 3. Baráth Nikolett
  • 4. Béczi Éva
  • 5. Bikádi Vivien Cintia
  • 6. Bodor Nikolett
  • 7. Csécs Brigitta
  • 8. Csonka Edit
  • 9. Deminger Alexandra
  • 10. Demjén Nikolett
  • 11. Fehér Beáta
  • 12. Füki Henrietta
  • 13. Halász Angéla Henrietta
  • 14. Kerekes Zoé
  • 15. Kiss Barnabás
  • 16. Koós Erzsébet
  • 17. Major Kinga
  • 18. Markó Éva
  • 19. Matics Marianna
  • 20. Nagy Bettina
  • 21. Nagy Tünde Viktória
  • 22. Novák Ádám
  • 23. Orova Dorina (magántanuló)
  • 24. Pesti Szilvia
  • 25. Rácz Alexandra
  • 26. Simon Ádám
  • 27. Szabó Márk
  • 28. Szilágyi Zsolt
  • 29. Szmolár Brigitta
  • 30. Tóth Alexandra Annamarie
  • 31. Varga Judit
  • 32. Varsányi Noémi
  • 33. Zsákai Ibolya
11. csőszerelő

  • osztályfőnök: Sótonyi Zoltán


  • 1. Bálint Zoltán Adorján
  • 2. Berezvai Ferenc
  • 3. Földi Balázs
  • 4. Furák Márk Ármin
  • 5. Horváth István
  • 6. Jakab Menyhért Tibor
  • 7. Kárpáti Zoltán
  • 8. Kovács Attila
  • 9. Kulimak Attila
  • 10. Lakatos Norbert
  • 11. Léber Attila
  • 12. Mintler Attila
  • 13. Molnár Ferenc
  • 14. Nagy Róbert
  • 15. Náhlik Attila
  • 16. Papp Richárd
  • 17. Starmüller Márk
  • 18. Szabó Krisztián
  • 19. Szabó Krisztián Gábor
  • 20. Szabó Péter
  • 21. Szűcs Sándor
  • 22. Terkán Barabás
  • 23. Turóczi József

11. kőműves

  • osztályfőnök: Szujkó Mária


  • 1. Adácsi Krisztián
  • 2. Bognár Dénes
  • 3. Dékány László
  • 4. Erdélyi Imre Viktor (másod szakma)
  • 5. Fodor Bálint Gábor
  • 6. Haász Imre
  • 7. Hájas Roland
  • 8. Horváth Márió
  • 9. Jakab Adrián
  • 10. Kun Róbert
  • 11. Markó Csaba
  • 12. Nagy Ádám
  • 13. Péli Norbert
  • 14. Pintér Zsolt
  • 15. Rózsa László
  • 16. Rózsa Zsolt
  • 17. Szabó Ádám
  • 18. Szekeres Lajos
  • 19. Szűcs-Szabó Csaba
  • 20. Tóth István
11. festő

  • osztályfőnök: Végh István


  • 1. Ács Lajos
  • 2. Beck Attila Krisztián
  • 3. Boros Attila
  • 4. Fodor Zoltán
  • 5. Fülöp Péter
  • 6. Gecse Gábor
  • 7. Gózon Pál
  • 8. Hajlik Máté
  • 9. Kajlik Gábor
  • 10. Matula Gábor (másod szakma)
  • 11. Molnár Kornél
  • 12. Ódor Gábor
  • 13. Pernesz Roland
  • 14. Szakáll András
  • 15. Szatmári Erik
  • 16. Tóth Ferenc
  • 17. Tóth Márk Félix
  • 18. Tölgyesi József
  • 19. Török László

12. asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Bajai Imre Bence
  • 2. Bartha Dávid
  • 3. Dudás Ádám
  • 4. Erdős Attila
  • 5. Faggyas Márk
  • 6. Fehér Péter
  • 7. Hajdu Csaba
  • 8. Hajós Bence
  • 9. Hidegföldi János
  • 10. Kovács Gergely
  • 11. Kupec Gergő
  • 12. Marischler Péter (másod szakma)
  • 13. Nemes Gábor
  • 14. Répás Márk
  • 15. Szabados Dávid
  • 16. Szabóki Balázs
  • 17. Törzsök Dániel
  • 18. Vas András
  • 19. Veress Zoltán
  • 20. Wulz Károly
12. fodrász
  • osztályfőnök: Sinte Károlyné


  • 1. Demeter Attila Sándor
  • 2. Farkas Fruzsina
  • 3. Gulyás Krisztina
  • 4. Hering Adrienn
  • 5. Kőnig Anett
  • 6. Kun Krisztina
  • 7. Lendvay Éva
  • 8. Mezei Fanni
  • 9. Micsu Nikoletta Cintia
  • 10. Mihály Marian
  • 11. Nagy Andor
  • 12. Nagy Renáta
  • 13. Ormos Lívia
  • 14. Sallai Edina
  • 15. Sallai Fruzsina
  • 16. Simó Norbert
  • 17. Solymosi Kitti Mercédesz
  • 18. Szabados Szandra
  • 19. Szendi Anikó
  • 20. Tóth Titanilla
  • 21. Vörös Viktória

12. festő
  • osztályfőnök: Végh István


  • 1. Almási Márton
  • 2. Bálint Henrik Gábor
  • 3. Halász Ádám
  • 4. Horák Róbert
  • 5. Gergely Norbert
  • 6. Keresztes Sándor
  • 7. Kiss Tamás Alex
  • 8. Motyán József
  • 9. Ozsváth Krisztián
  • 10. Pandur Krisztián
  • 11. Ruszkovics Márk
  • 12. Szakáll Márk
  • 13. Zakár Gábor
12. K
  • osztályfőnök: Sianos Krisztina


  • 1. Ágoston Adrienn
  • 2. Alexov Mária
  • 3. Bobek Anita
  • 4. Dénes Dóra
  • 5. Domoszlai Dávid
  • 6. Farkas Dávid
  • 7. Ficsor Mónika
  • 8. Galambosi Ákos
  • 9. Gózon Renáta
  • 10. Göndöcz Kitti
  • 11. Horváth Dóra
  • 12. Horváth Nikolett
  • 13. Horváth Róza Mercédesz
  • 14. Jenei Patrícia
  • 15. Juhász Gábor
  • 16. Kovács Dóra
  • 17. Kovács Viktor
  • 18. Lajos Éva
  • 19. Lerner Dóra
  • 20. Molnár Dániel
  • 21. Pencz Mónika
  • 22. Piróth Anett
  • 23. Prokk Szilvia
  • 24. Szabó Alexandra
  • 25. Szabó László
  • 26. Szatmári Tamás
  • 27. Szentirmai Lehel Mátyás
  • 28. Széplaki Éva
  • 29. Veres Tamás
  • 30. Viski Gergő
  • 31. Vincze Cintia (magántanuló)

12. V
  • osztályfőnök: Pető László


  • építőipar
  • 1. Baczakó Tamás
  • 2. Balla Norbert Ferenc
  • 3. Bánhegyi Zoltán
  • 4. Bodnár Balázs
  • 5. Horák Roland
  • 6. Joó Csaba
  • 7. Kaló Norbert
  • 8. Kelemen Lóránt
  • 9. Király Virág Anna
  • 10. Korsós Rómeó
  • 11. Michélisz Márk
  • 12. Rátkai Dániel
  • 13. Sándor Boldizsár
  • 14. Siroki Brigitta
  • 15. Szatmári Alex János
  • 16. Szűcs Gábor
  • 17. Tóth Dávid
  • 18. Weisz Kristóf


  • informatika
  • 1. Bajnóczi Annamária
  • 2. Gábor Péter
  • 3. Gazsó Jenő
  • 4. Kobella Szabolcs
  • 5. Maki Sándor
  • 6. Nagy Gábor Donát
  • 7. Nagy Norbert
  • 8. Petyovszky Barna
  • 9. Rátkai János
  • 10. Zakár Tamás



13. asztalos
  • osztályfőnök: Mayering Viktor


  • 1. Balogh Norbert
  • 2. Darázs Ádám
  • 3. Erdei Zoltán
  • 4. Gabri Róbert
  • 5. Glöckl Roland
  • 6. Kanizsai László
  • 7. Kiss Gyula
  • 8. Kollár Tibor
  • 9. Marics Erik
  • 10. Márta Péter
  • 11. Milosevits Miklós
  • 12. Németh Ferenc
  • 13. Németh Krisztián
  • 14. Séra Ákos
  • 15. Szabó Mátyás
  • 16. Törzsök Zoltán
  • 17. Tuskán Attila



13. fodrász
  • osztályfőnök: Lakcsikné Szabó Magdolna


  • 1. Ágics János
  • 2. Gendur Krisztián
  • 3. Grasek Krisztina
  • 4. Haász Vivien
  • 5. Horák Anita
  • 6. Józsa Bernadett
  • 7. Kópis Nikolett
  • 8. Menyhárt Anett
  • 9. Orosz Rita
  • 10. Tomin Richárd
  • 11. Wulz Ágnes



13. kőműves
  • osztályfőnök: Aipliné Tóth Ilona


  • 1. Bebők Roland
  • 2. Borbély Károly
  • 3. Domján Zoltán
  • 4. Farkas László
  • 5. Gál Bertalan
  • 6. Gáspár Richárd
  • 7. Jónás Gábor Róbert
  • 8. Kánisz Sándor
  • 9. Kiss Szilveszter
  • 10. Kiss Tamás
  • 11. Orsós Ferenc
  • 12. Péli Richárd
  • 13. Povenszki Csaba
  • 14. Viktor Antal Zoltán
  • 15. Vorák Zsolt


13. csőszerelő
  • osztályfőnök: Nagy László


  • 1. Bobrovácz József
  • 2. Bodor Péter
  • 3. Csehi Ádám
  • 4. Danyi László
  • 5. Farkas Ferenc
  • 6. Felde Balázs
  • 7. Horváth Károly
  • 8. Juhász Róbert
  • 9. Kovács Sándor
  • 10. Kovács Zsolt
  • 11. Lendvai Dániel
  • 12. Meizinger Zoltán
  • 13. Mezei Attila
  • 14. Seregély Gábor
  • 15. Slámer Balázs
  • 16. Szűcs Miklós
  • 17. Varga Ferenc

Copyright© ÉSZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája, 2340 Kiskunlacháza, Rákóczi u. 63.